Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kıraç

    • Konser

    Kıraç

    Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuduğu sırada, Ortaköy’de bir barda sahne hayatına başladı. 1994 yılında ilk demo albümünü hazırladı ve TMC Müzik ile tanıştı. 1998’in Mayıs ayında ilk albümü “Deli Düş” piyasaya sürüldü. 2000 yılında ikinci albümü Bir Garip Aşk Bestesi çıktı. Kıraç’ın, 2002 yılında TMC Film’den gelen bir diziye müzik yapma teklifi müzik yaşamında yeni bir kapı açtı. Son olarak, Kıraç’ın kariyerinin 11. stüdyo albümü, hayranlarının yıllardır beklediği arşivlik bir proje… Ünlü rock’çının repertuarının en kıymetli yerinde duran şarkıları büyük bir heyecanla seslendirdiği ve titizlikle hazırladığı yeni albümü “Beni Ben Yapan Şarkılar” 2019’un Mart ayında müzikseverlerle buluştu.

    Sevilen şarkılarıyla Kıraç, 13 Ocak'ta Moda Kayıkhane'de!

    *Moda Kayıkhane firması etkinliklerinde iptal ve iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü