Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Korolar Maratonu

    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon Doğanbey, 38, Talatpaşa Blv, 06050 Altındağ/Ankara 11 Haziran Cumartesi - 12 Haziran 2022 Pazar
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Korolar Maratonu ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Korolar Maratonu
    11-12 Haziran 2022
    CSO Ada Ankara Tarihi Salon

    Korolar Maratonu Bilgi Yazısı:
    Korolar CSO Ada Ankara’da yeniden bir araya geliyor!
    Geçtiğimiz Aralık ayında, tüm dünyada coşkuyla kutlanan Dünya Koro Günü’nü farklı şehirlerden gelen 12 koroyla birlikte Tarihi Salon'da kutlayan Devlet Çoksesli Korosu, Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında, korolarla yeniden bir araya geliyor.
    11-12 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek etkinliklerde, Türkiye’nin dört bir yanından gelen korolar, CSO Ada Ankara Tarihi Salon’da performans sergileyecek.
    Koro Kültürü Derneği işbirliği ile düzenlenen Korolar Maratonu, tüm izleyicilerin katılımına açık olacak.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü