Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kosova İlahileri

    Ankara - Ankara Mevlevihanesi Sakarya, Hamam Arkası Sk. No:24, 06230 Altındağ/Ankara 7 Haziran 2022 Salı
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kosova  İlahileri 

    Bazen Balkanların eşsiz aksak ritimleri, bazen de Anadolu’nun Balkanlar’a nefes aldıran dingin Eşrefoğlu, Yunus Emre, Niyazi Mısri güftelerine giydirilen İslam ruhunun müziği.
    Kosova-Prizren ilahilerinin yanı sıra bugüne kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı /TİKA tarafından desteklenen 6 albüm ve üç kitapta yer alan en güzel Türkçe, Arnavutça, Boşnakça ve Arapça ilahiler icra edilecektir.
    Balkanlara has enstrümanların da eşlik edeceği konserle, saklı kalan bu irfan müziği Ankara Mevlevihane’sinde sizlerle buluşuyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Mevlevihanesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü