Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Madamepolyglotte & Tambouratzi Konseri

    • Konser

    Madamepolyglotte & Tambouratzi Konseri

    Sanat özellikle de müzik hayatın deviniminden bağımsız, çok daha ötedir." der Schopenhauer. Gelin biz de zamanın, kültürün ve hareketin ötesine sinestezik bir yolculuğa çıkalım. Her biri farklı bir hikayeye ait geleneksel Fransız şansonlarından; Amerikan, İtalyan, İspanyol, Berberi ve Arap ezgilerine uzanan kıtalar-ötesi, çok dilli/kültürlü repertuvarımız ile 26 Kasım akşamı Urla'nın yeni mekanı Alan pa'yız. Günlük hayatın dinamiğinden sıyrılıp geçmişi yeniden deneyimlemek için buluşalım.

    Vokal, gitar: Madamepolyglotte
    Mandolin, mandocello, cittern, geri vokal : Tambouratzi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü