Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Madrigal

    Bolu - 6:45 Kaybedenler Kulübü Bolu 14 Burda Avm, Paşaköy ,Bolu Düzce , 14100 Merkez / BOLU 27 Mayıs 2022 Cuma
    • Konser

    Madrigal

    Son dönemin en büyük fenomenlerinden biri olan Madrigal grubu 27 Mayıs'da 6:45 Kaybedenler Kulübü-Bolu'da!

    Adını klasik bir müzik teriminden alan Madrigal, temelleri 2007 yılında Kocaeli'de atılmış alternatif müzik grubudur. Vokal ve gitarda Anıl Erdem Cevizci, elektro gitarda Ceyhun Kaan Karakaş, bas gitarda Kaan Alıcı, davullarda Sanlı Akgün, klavyede Burak Emir Kamacı var.

    3 şarkılık ilk EP'leri 'Neden Diye Sorma'yı 2015 yılında yayınlamış olan Madrigal asıl büyük çıkışını 'Seni Dert Etmeler' şarkısıyla yaptı ve geniş kitlelerce tanındı.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bolu - 6:45 Kaybedenler Kulübü Bolu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Benzer Etkinlikler

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü