Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Mercan Selçuk Dans Topluluğu Babamın Şarkıları

    Mercan Selçuk Dans Topluluğu Babamın Şarkıları

    • Dans - Gösteri
    • Bale

    MERCAN SELÇUK DANS TOPLULUĞU
    "BABAMIN ŞARKILARI"

    Yaş Sınırı :6+

    Münir Nurettin Selçuk'tan başlayıp Timur Selçuk'a uzanan ve buradan alınan "Soylu Sanat"ahlakı ile Mercan Selçuk Dans Topluluğu'na akan bir nehir gibi düşünelim,bu 3 Nesil Sanat yolculugunu...
     
    Klasik Türk Musikisinde devrim yapmış bir Üstad Münir Nurettin Selçuk, ve bu kaynaktan hafif müzik,reklam ve film müzikleri,tiyatro müziği,oda müziği,müzikal,opera ve bale müziği;
    Batı müziği ile Türk musikisinin dogal ruhlarını bozmadan oluşturmuş bir Üstad Timur Selçuk,
    Ve, tüm bu manevi sanatsal birikime sahip çıkan 3.kuşak Mercan Selçuk Dans Topluluğu...
    Babamın Şarkıları eseri;
    Klasik olmuş Timur Selçuk şarkılarının;
    Klasik Bale ve Modern Dans sanatının hemhal olmuş hali ile anlatılmasıdır..

    Müzik:Timur Selçuk
    Koreografi:Mercan Selçuk
    Işık:Burak Öztürkmen
    Teknik:Murat Yılmaz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü