Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    MİTFEST

    • Müzik Festivali

    MİTFEST

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    +15

    17 ARALIK 
    16:00
    Kapı Açılış
    18:00 Bi Konu Var!
    19:30 Stabil
    20:45 Evdeki Saat

    18 ARALIK
    16:00
    Kapı Açılış
    18:00 Serkan Yavi
    19:30 Aspova
    20:45 Şehinşah

    MİTFEST, 2022-2023 sanat sezonunun ilk konseriyle Türkçe Rap/Hiphop, Alternatif müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Cumhuriyet Üniversitesi Taha Akgül Spor Kompleksinde, günlük 4500 kişi kapasiteli, son teknoloji teknik donanımla tüm gün sürecek bu Festivalde sevdiğiniz isimlerle buluşmaya hazır mısınız? MİTFEST, 17/18 Aralık Cumartesi ve Pazar 16.00’da Taha Akgül Spor Kompleksinde kapılarını açıyor. Etkinlik Alkolsüzdür.  

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü