Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Murat Arkan Band feat. İpek Dinç - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Murat Arkan Band feat. İpek Dinç - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    23 Haziran 2022, Perşembe 21:30

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Murat Arkan              
    İpek Dinç                   
    İsmail Tepe                
    Yiğit Şen                  
    Mert Önal                     

    Bodrum'da yaşayan müzisyenlerden oluşan bu grubun konserinde, Michael Franks ve George Benson gibi "Smooth Jazz" tazında şarkılar ve Brezilya'dan bossanova parçaları seslendiriliyor.

    Ankaralı bir müzisyen olan Murat Arkan, TED Ankara Koleji ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi Caz Bölümü (1991), Berklee Müzik Okulu yaz kursu (İtalya - 1996) ve Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde (2003-2004) değişik zamanlarda müzik eğitimi aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Müzik Toplulukları Bölümü'nde caz gitar dersleri verdi. Birçok müzik grubu ile, caz, pop ve latin müzik tarzlarında sahne çalışmaları devam etmekte ve dersler vermektedir. 

    Konserin gerçekleşmesinde katkılarından dolayı Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne teşekkür ederiz.

    6th International Bodrum Jazz Festival Promotional Texts

    Thursday, 23 June 2022 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Murat Arkan Band feat. Ipek Dinc

    MuratArkan 

    Ipek Dinc 

    İsmail Tepe 

    Yigit Sen

    Mert Önal 

    In the concert of this group composed of musicians living in Bodrum, "Smooth Jazz" songs such as Michael Franks and George Benson, as well as Brazilian Bossanova songs are performed.

    Murat Arkan, a musician from Ankara, graduated from TED Ankara College and METU Faculty of Architecture, Department of Industrial Design in 1990. He studied music at Bilkent University Jazz Department (1991), Berklee Music School summer course (Italy - 1996) and Bilgi University Music Department (2003-2004) at different times. He gave jazz guitar lessons at Yıldız Technical University, Art and Design Faculty, Music Ensembles Department. He continues to perform and lectures with many music groups in jazz, pop and Latin music styles.

    We would like to thank Dibeklihan Culture and Art Village for their contribution to the realization of the concert.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü