Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nemeth Quartet & Orçun Civelek

    • Konser

    Nemeth Quartet & Orçun Civelek

    Gülen Ege Serter Keman

    Şeniz Serter Keman

    Pınar Basalak Viyola

    Mutlu Varlık Kocaili Viyolonsel

    Orçun Civelek Klarinet

    L. van Beethoven Yaylı Çalgılar Dörtlüsü, No.4, Do minör, Op.18

    C. M. von Weber Klarinet ve Yaylı Çalgılar için Beşli, Si bemol Majör, J.182, Op.34

    Andante Dergisi’nin düzenlediği 2017 Donizetti Klasik Müzik Ödülleri’nde “Yılın Oda Müziği Topluluğu” seçilen Nemeth Quartet, 2019 yılında Yunus Emre Rotary Kulübü tarafından “Meslek Hizmetleri Ödülü”ne, 2020 yılında ise Türkiye İç Denetim Enstitüsü “Farkındalık Özel Ödülü”ne layık görülmüştür. Topluluk Türkiye’nin en aktif konser veren oda müziği gruplarından biri olup, alanının seçkin sanatçılarından Gülen Ege Serter (keman), Şeniz Aybulus (keman), Pınar Basalak (viyola) ve Mutlu Varlık Kocaili’den (çello) oluşmaktadır. 2013 yılından beri aktif konser veren Nemeth Quartet, ismini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda kendilerini müziğe başlatan ve 1995 yılında gerçekleşen trafik kazasında hayatlarını kaybeden Macar sanatçılar Istvan Nemeth ve Katalin Nemeth’ten almaktadır.

    Nemeth Quartet, Moskova’da, New York’ta, Lefkoşa ve Girne’de, Frankfurt’ta, Martvili/Gürcistan’da, Buenos Aires’te, Macaristan’da Vigandpetend ve Keszthely’deki konserlerinin yanı sıra 2016 yılında Panama’da şef Ledezma Bradley yönetimindeki Panama Senfoni Orkestrası eşliğinde solist olarak, 2018 yılında Saraybosna’da şef Munir Mesanoviç yönetimindeki Saraybosna Filarmoni Orkestrası ile solist olarak ülkemizi yurtdışında temsil etmiştir. 2019 yılında Amsterdam’da düzenlenen  Uluslararası Yaylı Kuartet Bienali’ne katılarak burada Joel Krosnick (Julliard Quartet’in 42 yıl boyunca çello sanatçısı), Richard Ireland (Royal Müzik Akademisi’nde oda müziği eğitmeni), Isabel Charisius (2005-2008 yılları arasında Alban Berg Quartet’in viyola sanatçısı) ile çalışmışlardır. 2017 yılında şef Nikos Haliassas yönetiminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası eşliğinde Oğuzhan Balcı’nın “Kuartet ve Orkestra için Konçertosu”nun Eskişehir’deki ilk seslendirilişini gerçekleştirmiş, 2019 yılında ise şef Cemi’i Can Deliorman yönetiminde Bursa Bölge Senfoni Orkestrası eşliğinde Utar Artun’un Nemeth Quartet için bestelediği “Nemeth” “Kuartet ve Orkestra Konçertosu”nun dünya prömiyerini yapmışlardır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde konser vermeyi amaç edinmiş ve her yıl konser turnesi programlarına en az bir yeni şehir ekleyen Nemeth Quartet sıklıkla sahneye çıktıkları Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Ankara’ya ek olarak Batman, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Samsun, Balıkesir gibi farklı bölgelerdeki şehirlerimizin sahnelerinde de konser vermişlerdir.

     

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)
    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur.

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Bilet satışları sadece Online olarak yapılmaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü