Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - New York Gypsy All Stars

    Ankara - Gençlik Parkı Doğanbey Mahallesi, Atatürk Blv No:50, 06050 Altındağ/Ankara 2 Haziran 2022 Perşembe
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    New York Gypsy All Stars ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    İsmail Lumanowski- klarinet, Tamer Pınarbaşı- kanun, Panagiotis Andreou- bas, Engin Günaydın- davul,                    Marius van den Brink- klavye “Herkesi tesiri altına alan, hipnotik müzik” (WNYC) – “Lumanovskikorkusuz, zeki genç bir klarinetçi” (The New York Times) – “Eklektik ve meraklandıran” (The Huffington Post) – “Nefes kesici titreşimler New York Gypsy All Stars grubu müziğinin alameti farikası” (Hannoversche Allgemeine).

    Dünyanın en prestijli müzik konservatuvarlarında klasik eğitim almış virtuözlerden oluşan New York Gypsy All Stars, dünyanın çeşitli yerlerinde konser salonlarında, caz kulüplerinde, festival sahnelerinde kendilerini evlerinde hissederek çalıyorlar. Quintet üyeleri yüksek oktanda salsa’dan bhangra’ya çeşitli müzik türlerine dokunarak müzik yapsalar da hiç bir zaman müzikal fokuslarını ve Roman ruhunu yansıtan teknik kabiliyetlerini kaybetmiyorlar.

    Kendilerine özgü şov yetenekleri ve virtuözitelerinni birleşimi ile New York Gypsy All Stars geleneksel dünya müziğinden kendi bestelerine, aranjmanlarına ve çeşitli kültürlerin sevilen eserlerine repertuvarlarında yer veriyorlar.

    Daniel Barenboim’s Berlin’de Boulez Saal, Konzerthaus Dortmund,Mecklenburg- Vorpommern Festival, Odeon Ankara, Brüksel’de Balkan Trafik Festival, Nijmegen Müzik Toplantısı, Masala Weltbeat Festival Hannover, Lesmona’da Sommer gibi Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Avusturalya ve Avrupa’da çeşitli önemli konser salonları, festivallerden davet almaktadırlar.

    All Stars, Avrupa’nın en önemli orkestralarından Deutsche Kammerphilharmonie Bremen’den gibi senfoni orkestralarıyla da çalmaktadır. Bu sebeple, turne takvimlerinin büyük bölümünü dünyanın çeşitli yerlerinde senfoni orkestrası ile konserleri oluşturmaktadır.

     

    Etkinlik Ücretsizdir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Gençlik Parkı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü