Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Nurettin Rençber Konseri

    İstanbul - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 9 Haziran 2022 Perşembe
    • Konser

    Nurettin Rençber Konseri

    Halk Müziğinin ünlü isimlerinden Nurettin Rençber sevilen şarkılarıyla dinleyicileri ile buluşuyor!Dinleyeni derinden etkileyen sesiyle hem gönlünüze hem kulaklarınıza işleyecek tınıların keyfini çıkartmaya hazır olun.Türk halk müziği sanatçısı olmasının yanı sıra Nurettin Rençber felsefe öğretmenidir. Nurettin Rençber müzik yaşamına öğretmenlik görevini sürdürürken başlamıştır ve ilk albümü Dağ Türküleri ile Deniz Şarkıları’nı 1991'de yayınlamıştır. 2000 yılına dek devam ettirdiği öğretmenlik mesleğini bırakmıştır.

     

     

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü