Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Okay Temiz ile Çocuk Ritim Atölyesi (6-12 Yaş)

    Okay Temiz ile Çocuk Ritim Atölyesi (6-12 Yaş)

    • Eğitim
    • Atölye

    Okay Temiz ile Çocuk Ritim Atölyesi 

    Bilgi: Etkinlik 14:00-16:00 arasında gerçekleşecektir.

    Yaş Aralığı: 6-12 Yaş

    Oyunlarla yapılan atölye çalışmasında hem çocuklar çok eğlendikleri için çabuk öğrenecekler hem de kalıcı ve etkili bir öğrenme aşamasından geçeceklerdir.
     

    AKM ETKINLIK NOTLARI

    Bilet Bilgileri

    Satin alinan biletler, etkinligin iptali veya tarih deg?is¸iklig?i olmasi durumu disinda degistirilemez veya iade edilemez.
    AKM’de gerçeklesecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satin alan herkes bu kurallara uymayi ve yaptirimlari kabul etmis sayilir.
    Ögrenci bileti, kapasiteyle sinirlidir ve ögrenci kimligi ile geçerlidir. Ögrenci kimliginin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmedigi kisileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanina almama hakkina sahiptir.

    Sagliginiz Için

    Içisleri Bakanligi’nin 20.08.2021 tarihli “PCR Zorunlulugu” konulu genelgesi uyarinca asi süreci tamamlanmayan veya hastaligi geçirmemis kisilerin konser, sinema ve tiyatro gibi toplu olarak bulunulan faaliyetlere katiliminda negatif sonuçlu PCR testi gösterme zorunlulugu getirilmistir.
    Asilarini tamamlamis veya hastaligi geçirmis izleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sigar (HES) uygulamasi üzerinden bilgilerini göstererek giris yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girislerinde HES uygulamasi üzerinden yapilacaktir. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasinin güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarlari” bölümünde bulunan Risk Durumu, Asi Durumu, Hastalik Durumu ve Test Durumu alanlarini paylasima açmalari gerekmektedir. 18 yas altindaki izleyiciler için PCR testi zorunlulugu yoktur.
    Agiz ve burnu kapatacak sekilde maske kullanilmasi zorunludur. Maskesini çikardigi tespit edilenler uyarilacak, uyarilari dikkate almayanlar alanin disina alinacaktir.
    Izleyicilere, giriste temassiz ates ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ates ölçümlerinde seyirci mekânlara alinmayarak bir saglik kurulusuna basvurmasi için uyarilacaktir.

    Etkinlik Süresince 

    Konser esnasinda kamera, fotograf makinesi, cep telefonu vb. kayit cihazlariyla kayit yapilmasi yasaktir. Kayit cihazlari mekânlara alinmayacaktir.
    Tüm etkinlik 18 yas ve üstü katilimcilar için uygundur. 18 yas alti katilimcilar etkinlige ebeveyn ile (anne ve/veya baba) katilim saglayabilirler.
    Etkinlik basladiktan sonra salona seyirci alinmayacaktir.

    Mekân Kullanimi

    Etkinlik baslangiç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinligin kapisinda olacak sekilde hazir olunmasi gerekmektedir.
    Elde olmayan nedenlerden ötürü konser mekânlarinda degisiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarina en yakin yeri temin edecek bir oturma plani hazirlayacaktir. Mekân deg?is¸iklig?i nedeniyle satin alinan biletler iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uymasi zorunludur. Etkinlik boyunca yer degisikligi yapilamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar disindaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktir.

    Yeme-Içme

    Etkinlik alaninda yer alan yiyecek ve içecek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Disaridan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü