Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Enter The Music : Oscar And the Wolf / Yüzyüzeyken Konuşuruz Kombine

    Ankara - ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi 428. Sokak 100. Yıl 06530; BALGAT / Ankara 27 Mayıs 2022 Cuma
    • Konser

    Enter The Music : Oscar And the Wolf / Yüzyüzeyken Konuşuruz  Kombine 

    27-28 Mayıs Odtü Vişnelik Amfi ' de gerçekleşevecek olan Oscar and the Wolf ve Yüzyüzeyken Konuşuruz etkinliklerinde geçerlidir.

    Yüzyüzeyken Konuşuruz - Lalalar- Mert Demir- Al'york

    Kapı Açılış :17:00

    " Enter The Music festivali kapsamında Yüzyüzeyken Konuşuruz - Lalalar- Mert Demir- Al"york ODTU MD Vişnelik Çim Amfi'de sevenleriyle buluşuyor ! "

    ENTER THE MUSIC FESTİVAL

    28 Mayıs 2022

    ODTÜ VİŞNELİK ÇİM AMFİ

    Oscar and The Wolf

    Emircan İğrek

    Yaşlı Amca

    Soft Analog

    Sound of Ladies

    Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her konserinin biletleri günler öncesinde tükenen ünlü Belçikalı grup Oscar and the Wolf,  'Enter The Music' festivali kapsamında Epifoni organizasyonu ile 28 Mayıs gecesi Ankara ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi'de müzikseverler ile buluşacak. 

    European Border Breakers Awards 2016 'da ‘’Entity’’ albümü ile ödüle layık görülen, Music İndustry Awards 2018’de (MIA’S) ‘Best Pop’, ‘Best Live Act’ ve ‘Best Solo Man’ dahil üç dalda ödül sahibi olan ve son 3 yılda 2 yepyeni albüm yayınlayan Oscar and The Wolf’un, ’ You Are Mine’, ‘Breathing’, ‘On Fire’, ‘Runaway’ gibi hitlerini seslendireceği festivalde grup öncesinde muhteşem isimler sahne alacak.

    Alternatif pop müziğin popüler ismi Emircan İğrek, rock müziğe taze kan getiren Yaşlı Amca, Ankara'lı grup Soft Analog ve  DJ Serenay Alkan, gitarist Gözde Gürün ve saksafonist Tuğçe Aslan'dan oluşan Ankara'lı Sound of Ladies festivalde sahne alacak diğer isimler olacak.

    Tek günlük bu müzik ziyafetini kaçırmayın!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü