Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pera & Mavi Gri

    • Konser

    Pera & Mavi Gri 

    Kapı Açılış: 17.00
    Konser Saati: 21.00

    2008 yılında Gökhan ve Hakan tarafından kurulan Pera, yılın son ayında yeni albümleriyle gündemden düşmüyor. Grubun solisti Gökhan Mandır, baterist Hakan Ünalan, gitarist Barış Ceylan ve bas gitarist Kaya Sevinç'ten oluşan grup müziğinde alternatif rock ve hardcore yapısı barındırıyor. Türkiye'nin çeşitli illerinde ve üniversite festivallerinde sahne alan PERA, 12 şarkının yer aldığı "Bir Başka Dünya" isimli ilk albümünü Çimen's etiketiyle 27 Nisan 2012 tarihinde, 14 şarkının yer aldığı ''Giz'' albümünü 2013 tarihinde müzik severlerle buluşturmuştur. 2015'de single'ları "Biri Vardı" ile Türk rock'ındaki yerlerini daha da sağlamlaştırdılar. 2016'da "En Güzel Mevsimim" adlı albümlerini çıkarmışlardır. "Biri Vardı" şarkısını bu albüme de dahil etmişlerdir. 2018'de 13 şarkıdan oluşan "Mutlu Ol" albümü çıkarmışlardır. 2021'de 14 şarkıdan oluşan 5. stüdyo albümü olan "Sevda Beladır" albümünü çıkarmışlardır.

    Pera, 24 Eylül'de IF Performance Hall Armada Konserleri'nde dinleyicileri ile buluşuyor!

    - Yaş sınırı yoktur.
    - Festival alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir.
    - Konser biletlerinin iade edilmesi veya konser biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
    - Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Konser alanına açık sigara paketi, açık tütün ve tütün ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.
    - Konser alanına profeyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı patlayıcı her türlü nesne(parfüm, deodorant vb.) silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.
    - Yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayacaktır.
    - Konser için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana giriş hakları iptal edilir ve bilet iadesi yapılmaz.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanında geniş yelpazede yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.
    - Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.
    - Konser alanında, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü