Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pinhani

    • Konser

    Pinhani

    Pinhani, 2004 yılında kurulan ve tüm müzik camiasının diline dolanan "Dünyadan Uzak" teklisinin yanı sıra ilk albümlerinden günümüze kadar en sevilen şarkılarından oluşan bir konser vermeye hazırlanıyor!

    İlk albümü 'İnandığın Masallar' ile 2006 yılında müzik dünyasında adını duyuran Pinhâni, aradan geçen 13 yıl içinde 6 albüm daha kaydetti. Pinhâni şarkılarının yazarı Sinan Kaynakcı'ya bas gitarda Selim Aydın, davulda Hami Ünlü, gitarda Eray Polat eşlik ediyor. Bazı konserlerde ise ekibe Pinhâni'nin en önemli destekçisi ünlü gitarist Akın Eldes ve nefesli sazlarda Ertan Şahin ekleniyor. Özellikle Sinan Kaynakcı'nın çaldığı etnik enstrümanlar kemençe, tulum, bağlama ve zurnayla çok farklı hale gelen Pinhâni konserleri, geleneksel yapısı nedeniyle yurt içinde de, yurt dışında da çok ilgi görüyor. Pinhâni her konsere özel olarak, o şehrin geleneksel müziğinden bir örnek mutlaka çalıyor. Yerel olmadan evrensel olunamayacağını kabul eden Pinhâni, aynı zamanda Türkiye'de geleneksel müziğe karşı gençlerde var olan önyargıyı da kırmayı amaçlıyor. Bu yüzden 6. albüm 'On Türkü' ile geleseksel müziğe bakış açılarını kayda aldı. Yeni albüm 'Yollar Bizi Bekler'in her şarkısında da Türkiye'nin her bölgesinden müzikal izler var. Pinhâni'nin tanınmasına, yaptıkları dizi ve film müzikleri de önemli katkıda bulundu. Başta, müziklerini yaptıkları 2007-2011 arasında yayımlanan 'Kavak Yelleri' dizisi olmak üzere Pinhâni şarkıları birçok sinema filmi ve dizide kullanıldı.

    - Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. 
    - Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir. 
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır. 
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir. 
    - Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
    - Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü