Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sakiler.

    • Konser

    Sakiler

    Kapı Açılış Saati : 20.00

    Yaş Sınırı : 18+

    Süre : 90 dk.

    Sakiler; Pinhani'ye ait olan Dünyadan Uzak parçasını kendilerine has bir tarzda yorumlayarak milyonlarca kişinin beğenilerini kazandı. 3 kişiden oluşan başarılı müzik grubunun üyeleri Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan'dır.

    Sakiler, sevilen şarkılarıyla 13 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00'da  Bursa - Sendeyim Performance Hall'da sizleri bekliyor.

    SAHNE ÖNÜ (VIP1) – İKRAMLI

    * VIP1  SAHNE ONUNDEN   1-2-3 SIRA MASALARI kapsar. Ücrete ikram dahildir, ikram detayları için 0542 106 06 16 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

    * Sahne Önü (VIP1) sahiplerine 4 kişilik masa sunulmaktadır. VIP1 SAHİPLERİNİN 05421060616 NUMARAN REZERVESİ YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

    * 18 yaş sınırı vardır.

    SAHNE İKİNCİ BÖLÜM (VIP2) – İKRAMLI

    *VIP2 SAHNE ÖNÜNDEN 4-5-6 SIRALARI KAPSAR. Ücrete ikram dahildir,ikram detayları için 05421060616 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

    * VIP2 Sahiplerine 4 kişilik masa sunulmaktadır. VIP2 SAHİPLERİNİN 0542 106 0616 NUMARADAN REZERVE YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

    * 18 yaş sınırı vardır.

    4 KİŞİLİK MASA İKRAMSIZ

    * Orta alanda kalan masaların bulunduğu alanı kapsar

    * Masalar 4 kişilik olacak şekilde organizatörün belirlediği düzende yer gösterilecektir

    * 18 yaş sınırı vardır.

     

    - Etkinlik süresince tüm Seyircilerin biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.  
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek Etkinlik alanına alınmayacaktır.
    - Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır.
    - Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Seyirciye aittir. 
    - Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
    - Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
    - Etkinlikte katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı, etkinlikte katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
    -Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

    -Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü