Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Salı Konserleri - Kalbin Yolculuğu

    • Konser.

    Salı Konserleri - Kalbin Yolculuğu

    Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi
    20 Aralık 2022
    Saat: 20.00

    SUN TRİO
    Mine Okyay - Anlatıcı
    Başak Şahin - Solist
    Tolga Aktekin - Dans
    Şebnem Orhan - Çello
    Mehmet San - Piyano
    Eren Can Yıldız - Vokal ve Bağlama

    KALBİN YOLCULUĞU
    “ANKARADA BİR KEZ DAHA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR”
    Sun Trio, "Kalbin Yolculuğu" adlı gösterisiyle bizleri duygu yüklü eşsiz bir deneyime davet ediyor. Kıpkırmızı şarkılardan oluşan konser, seyirciyi her notada aşkın farklı boyutlarına taşıyor. Bir yanda Mehmet San’ın piyanosu, Şebnem Orhan’ın çellosuna ‘Bana Ellerini Ver” diyerek serenat yaparken, diğer yanda solist Başak Şahin’in şefkatli sesi, anne kucağında “Küçüğüm” diyen bebeği uyutup büyütüyor. Mine Okyay’ın yazıp anlattığı hikâyeler, terk edilen sevgiliye “Sil Baştan” başlamayı öğütlerken, "Çanakkale İçinde Vurdular Beni" diyen askerin vatan mücadelesine gözyaşları karışıyor. Mevlevi Tolga Aktekin’in yaradana dönen avuçları “İnanç Nedir Şimdi Bildim” dizeleriyle göğe açılırken, konuk sanatçıların sürpriz performansları, gönül telimizi titretiyor. Kalbin Harikalar Diyarı’nda gerçekleşen bu müzik şölenini kaçırmayın.

    SUN TRiO
    Sun Trio 2019 yılında Mehmet San ve Şebnem Orhan tarafından kurulmuş, 2019 yılında ilk konserini vermiştir. Her konserde farklı misafir sanatçıların katılması geleneğiyle farklı bir konsept yaratan grubun en uzun soluklu projesi KALBİN YOLCULUĞU olmuştur. Mine Okyay, Başak Şahin, Tolga Aktekin'in katılımıyla halen devam eden KALBİN YOLCULUĞU projesi sürpriz sanatçıları da konserlerine misafir etmeye devam ediyor.
    KALBİN YOLCULUĞU projesine katılan misafir Sanatçılar; Murat Çayır (Vokal), Hülya Kazan (Şan), Dilşat Günay (Vokal) Eren Can Yıldız (Bağlama ve Vokal)

    SUN TRİO’nun daha önceki konserlerinde yer alan misafir sanatçılar; 
    Övgü Özparlak (Klarinet), Burak Salantur (Bas), Kaan Elginöz (Davul), Ziya Keser (Gitar), 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü