Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Salif Keita

    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon 3 Haziran 2022 Cuma
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Salif Keita ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Afrika Altın Sesi Salif KEİTA Başkent’e Geliyor
     
    40 yılı aşkın süredir Mali’nin ve Afrika’nın sesini dünyaya duyuran “Başka Bir Beyaz” Salif Keita, 3 Haziran’da Başkentte sanatseverlerle buluşacak.
    Afrika topraklarında Albino hastalığı nedeniyle bembeyaz bir siyah olarak doğan Salif Keita, güçlü sesi ve yenilikçi müziği sayesinde ülkemizde ve dünyada büyük beğeni toplamış, notaların gücü ile müziğin evrenselliğini tüm dünyaya kanıtlamıştır.
    Salif Keita’nın Afrika’dan geleneksel ve Batı’dan modern ezgileri yenilikçi bir tavırla bir araya getirdiği şarkılarından oluşan konser, 3 Haziran 2022 Cuma saat 20:00 'da CSO ADA Ankara Ana Salon'da düzenlenecek.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü