Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Şarkılarla Başkent Kültür Yolu Buluşması

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Şarkılarla Başkent Kültür Yolu Buluşması 

    Başkent Kültür Yolu Festivali, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına erişeceğimiz  bu anlamlı günlerde özel bir konsere ev sahipliği yapıyor.

    Cumhuriyet Dönemi sonrası Türk Müziği’ne, sesleriyle ve besteleriyle değer katmış sanatçılarımızdan Safiye Ayla, Müzeyyen Senar, Münir Nurettin Selçuk ve Sadettin Kaynak’ın eserleri ile Atamızın severek okuduğu şarkı ve türkülerin de yer aldığı Türk Müziği Konseri, Cumhuriyet Müzesi Protokol Bahçesi’nde siz değerli sanatseverlerle buluşuyor.

    Yarım yüzyıldan fazla bir süre Türk toplumunda geniş bir ilgi uyandırmış bu dört kıymetli sanatçımızın eserleri, Bekir Ünlüataer, Elif Zehra Güreşçi, Gizem Coşkun, Suat Kılıç, Turgut Karadeniz, Umut Akyürek’in solistliğinde, Şef Özgür Ulaş Doğanoğlu’nun yönetimindeki Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından seslendiriliyor.

    Genel Sanat Yönetmeni: Ömer Faruk Belviranlı

    Şef: Özgür Ulaş Doğanoğlu

    Solist Sanatçılar:

    Bekir Ünlüataer

    Elif Zehra Güreşçi

    Gizem Coşkun

    Suat Kılıç

    Turgut Karadeniz

     Umut Akyürek

    Saz Sanatçıları:

    Çello: Şeref İşler

    Viyola: Ersan Gündiğer, Cüneyt Kabacı

    Kemanlar: Evren Turna, Onur Akkuş, İsmail Kabacı, Murat Başcanbaz, Tanju Kabacı

    Kanun: Özgür Ahmet Şarman, Tanju Durak

    Ud: Mehmet Akgün, Bülent Tetik

    Klarnet: Gökhan Yıldır

    Ney: Süleyman Yardım, Tevfik Bilen

    Klasik Kemençe: Ayşe Erdal

    Klavye-Piyano: Mete Şentin

    Ritm Sazlar: Hakan Özmutlu, Merve Mavituna, Okan Sezik

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü