Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sarp Maden

    Bursa - Atlas Köy 30 Haziran 2022 Perşembe
    • Konser

    Sarp Maden

    Tarih: 30 Haziran 2022 Perşembe

    Mekan: Atlas Köy

    Saat: 19:30

    Kapı Açılışı: 18.30

    Sarp Maden, “House by the Lake” albümünde, diğer albümlerinden farklı olarak ilk kez,              pandemiden önce tasarladığı perdesiz gitarına özel geliştirdiği çalım tekniğiyle karşımıza çıkıyor.  Bu albüm ile müziğin güzelliğini ve derinliğini paylaşmayı amaçlayan Sarp Maden, ilham kaynağını  da içinde duyduğu müzikten alıyor.

    “House by the Lake” albümü melodik ve meditatif bir müziği cazın armonik zenginliğiyle harmanlıyor. Ana ekseninde perdesiz gitar bulunduran albüm, perdeli bariton gitar ve synthesizerları da bünyesinde bulunduruyor. Sarp Maden, diskografisinde ilk kez perdesiz gitar çaldığı albümündeki parçaları, doğanın içinde, Atlas Köy’de sevenleriyle paylaşıyor.

    Sarp Maden: Gitar

    Can Çankaya: Piyano

    Alper Yılmaz: Bas gitar

    Volkan Öktem: Davul

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü