Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Saynur Eren - Süreyya Soyak Trio

    Bursa - Meteor I Balat Kültürevi 1 Temmuz 2022 Cuma
    • Konser

    Saynur Eren - Süreyya Soyak Trio  

    Tarih: 1 Temmuz  2022 Cuma

    Mekan:  Meteor I Balat Kültürevi 

    Saat: 19:30

    Kapı Açılışı: 18.30

    Saynur Eren

    Saynur Eren 1999 yılında Ordu Ünye'de doğdu. Şarkı söylemeye olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Vokal çalışmalarına Uludağ Üniversitesi’nde başladıktan sonra 2017 ve 2018 yıllarında Nilüfer Vokal Topluluğu ve Nilüfer Çoksesli Korosu ile çeşitli konserlerde yer aldı. Çeşitli ödüller kazanan ve Avrupa projelerinde yer sanatçı, Achille Suci ve Elif Çağlar Muslu gibi profesyonellerle müzik hayatına devam etti.

    2021 Yılında Nilüfer Caz Festivali kapsamında dijital olarak yayınlanan Mahsul albümünde ilk parçası Bazı Cümleler’i cazseverlerle buluşturdu. Çalışmalarını Prof. Dr. Sezen Özeke ile Müzik Eğitimi Pedogojisi alanında sürdürmeye devam eden Saynur Eren, çoğunluğu üniversite arkadaşlarından oluşan orkestrasıyla çeşitli konserler vermeye devam ediyor.

    Saynur Eren: Vokal

    Nadir Süleymanoğlu: Gitar

    Emir Cem Ünver: Davul

    Eray Serbest: Klavye

    Necmi Işınçelik: Kontrbas

    Tolga Ataç: Saksafon

    Mert Gültekin: Trompet

     

    Süreyya Soyak Trio

    1971 Bursa doğumlu şair, gitarist, besteci ve söz yazarı Süreyya Soyak, ‘’Güneşe Perdesiz’’ adlı ilk albümünü 2019 yılında Ada Müzik’ten çıkardı. Konser ve dinletilerinde ‘One Man Band’ çalan sanatçıya bu albümde piyanist ve müzisyen Görkem Ediz eşlik etti.

    “Güneşe Perdesiz” akustik gitar, vokal, harmonica ve piyanonun uyku sersemi anlattığı bir gündüz hikayesi....

    Sanatçının ‘’Kül Ağacı’’ albümü ilk şarkılarıyla benzer ses örgüsü özelliklerini taşıyor. Albüm şarkıları, sanatçının kendi sözleri ile yazdığı şiirler ve bestelerden oluşuyor. Süreyya Soyak, 1 Temmuz akşamı, Nilüfer Belediyesi’nin yeni kültür mekanı Meteor Balat Kültürevi’nde müzikseverlerle buluşuyor.

    Süreyya Soyak: Vokal, akustik gitar, armonika

    Görkem Ediz: Piyano

    Alper Bahtiyar: Bas

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Meteor I Balat Kültürevi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü