Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Sazende'm

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Sazende'm ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    SAZENDE’M Gelenekselden evrensele müzik topluluğu…
    Türk müziğinin geçmişten günümüze kadar gelen sözlü ve de sözsüz eserlerinin icra edildiği bir topluluk olan SAZENDE’M; UD ,KANUN ,NEY ve ÇELLO dan oluşan enstrümantal bir gruptur.
    Zaman zaman icra ettikleri yerlere göre misafir sanatçı olarak solist ve başka enstrümanları da bünyesine katmaktadır .
    Türk müziği eserlerini mümkün olduğunca klasik tavır ve üsluba uygun olarak icra eden topluluk , aynı zamanda Batı Klasiklerinden de örnekleri kendi tarzlarında izleyicilere sunmaktadır .
    Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü bünyesinde sanatçı olarak görev yapan sanatçılardan oluşan SAZENDE’M ; Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklar bünyesinde ve de özel olarak yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konserler vermiştir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü