Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sefo

    • Konser.

    Sefo

    Bilgi: Etkinliğin  27 Temmuz tarihli seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 20 Temmuz 2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    İlkokul ve ortaokul yıllarından beri müziğe ilgisi olan Sefo, 2013 yılında ilk kaydını almış ve yine aynı yıl yakın arkadaşı T One ile “Sokaktan” adlı albümünü yapmıştır. 2014 yılında Revart ve T One’ın dahil olduğu “362Tuzak” adlı oluşumu kurmuştur. 2015-2018 yılı arasında bir çok çalışmasını internet üzerinden yayınlamıştır. 2019 yılında ”Derdi Ne?” yi yayınlamıştır. Son zamanlarda çıkardığı single projelerle dinleyicilere kendisini tanıtmaya devam ediyor.

    Birbirinden harika şarkılarıyla tüm listelerin zirvesinde yer alan gençlerin sevgilisi SEFO Kadıköy Açık Hava konserleri kapsamında 27 Temmuz Çarşamba akşamı Kadıköy Festival Park'ta! 

    ***Konserde 18 yaş sınırı yoktur. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü