Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akademi Akcan Akustik - Sercan Peşan, Görkem Ediz & Hamed Habibpour

    75 dakika
    • Etnik

    Akademi Akcan Akustik - Sercan Peşan, Görkem Ediz & Hamed Habibpour

    Yaş Sınırı: 8+

    AKADEMİ AKCAN, bu yılın akustik konseptli konserlerinin ilkini 22 Kasım 2022 Salı günü gerçekleştiriyor.
    Neyzen Sercan Peşan, piyanist Görkem Ediz ve İranlı multi-enstrümantalist Hamed Habibpour’un sahne alacağı dinleti iki bölümden oluşuyor. Sanatçılar santur, tenbur, setar, def, tombak gibi kadim İran sazları ile piyano ve ney eşliğinde İran ve Anadolu halk ezgilerinin yanısıra batı klasikleri ve özgün bestelerden oluşan bir program sunacaklar. Sercan Peşan’ın kimi zaman müzik eşliğinde bir öyküyle renklendirdiği repertuar, sanatçıların doğaçlamaya dayalı icralarıyla her zaman sürprizlere açık bir müzik gösterisine dönüşüyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü