Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akademi Akcan Akustik Cuma - Serkan Yılmaz Gitar Resitali

    70 dakika
    • Konser.

    Akademi Akcan Akustik Cuma - Serkan Yılmaz Gitar Resitali

    Yaş Sınırı: 8+

    AKADEMİ AKCAN, Akustik Cuma kapsamında Arjantin’de yaşayan gitarist Serkan Yılmaz’ı ağırlıyor. Gitarla 20 yaşında tanışmasının ardından sıradışı bir kariyere imza atan Serkan Yılmaz, 6, 7 ve 11 telli gitarla kendi beste ve düzenlemelerinden oluşan kendine has bir repertuar oluşturmuştur. Dünyaca ünlü birçok sanatçıyla çalışmış olan Yılmaz, bugüne kadar 6 CD çalışmasına imza atmış, son olarak Anadolu ezgilerine yaptığı düzenlemelerden oluşan Gitar için Türk Müziği Düzenlemeleri’ni (2019) yayınlamıştır. 2004 yılından beri Arjantin’de yaşayan sanatçı, öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve konserler vermeye devam etmektedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü