Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Stüdyodans Öğrenci Topluluğu Gösterileri

    İstanbul - Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi 31 Mayıs 2022 Salı
    • Dans - Gösteri

    Stüdyodans Öğrenci Topluluğu Gösterileri

    Kuruluşumuzdan beri eğitim vermenin yanı sıra alınan eğitimi sahneye taşımayı düşlemekteyiz ve bu yıl düşlerimiz gerçek oluyor! 

    Yetişkinlere yönelik çağdaşImodern dans ve bale üzerine eğitim alan öğrencilerimizden gönüllüler ile yapmış olduğumuz bu öğrenci gösteri projelerinde 4 çağdaş dans ve 3 bale eseri ile sizlerleyiz.

    Dönem boyu alınan eğitimlerin sonunda son bir ayda yapılan prova sürecini tamamlayan öğrenci projelerinin çağdaş dans koreografilerini Ezgi Çanaklı üstlenirken, bale koreografileri ise Esin Çamsun’a ait. Müziklerde bizlere Avedis Özdemir, Alkın Alkışel ve Berk Çavdar eşlik etmekte.

    Yetişkinlerden oluşan bu öğrenci gösterilerinin içimizde bir yerlerde yeşermeyi bekleyen düşlerimizi gerçekleştirmek adına sizlere umut ve cesaret vermesi dileğiyle…

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü