Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tanini Trio - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Tanini Trio - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    28 Haziran 2022, Salı 21:30

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Burçin Büke                       

    Tahir Aydoğdu              

    Bilgin Canaz              

    Festival sahnesinde Tanini Trio dinleyicilerle buluşuyor.

    Kendi alanlarında virtuöz 3 uluslararası sanatçıdan oluşan, Uluslararası Stratejik Vizyon Sahibi   Sanatçı ödüllü Tanini Trio, müzikleriyle kültürler arası köprüler kuruyor.

    2006 yılında kuruluşundan bu yana Tanini; T.C. Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, T.C. Merkez Bankası, ABD Merkez Bankası, Washington D.C. ve Seul büyükelçiliklerimiz, Frankfurt Sanayi ve Ticaret Odası (Almanya), Apollon Tapınağı (Side Festivali) gibi seçkin mekânlarda çaldı. Ankara, İstanbul, Eskişehir, Gaziantep, Sofya (Bulgaristan) gibi şehirlerde konser ve dinletiler, ayrıca güzel sanatlar liselerinde atölye çalışmaları, grubun faaliyetleri arasındadır

    6th International Bodrum Jazz Festival Promotional Texts

    28 June 2022, Tuesday 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Burçin Büke                 

    Tahir Aydoğdu         

    Bilgin Canaz       

    Tanini Trio meets the audience on the festival stage. Consisting of 3 international virtuoso artists in their own fields, the International Strategic Visionary Artist Award-winning Tanini Trio builds bridges between cultures with their music.

    Since its establishment in 2006, Tanini has played music in these distinguished venues;

    T.R. Presidential Mansion, Dolmabahçe Palace, Çırağan Palace, T.R. Federal Reserve, USA Federal Reserve, Washington D.C. and our embassies in Seoul, Frankfurt Chamber of Industry and Commerce (Germany), Temple of Apollo (Side Festival).

    Concerts in cities such as Ankara, Istanbul, Eskişehir, Gaziantep, Sofia (Bulgaria), as well as workshops in fine arts high schools are among the activities of the group.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü