Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tau / A Fresh Awakening

    • Konser

    Tau /  A Fresh Awakening 

    Tau - Taze Bir Uyanış

    “TAU” kabaca “çiy” olarak çevirebileceğimiz Almanca bir kelime. Ve aynı uzun bir gece ardından çimenlere düşen çiy gibi, TAU yeni müzikal maceralara taze bir uyanıştır. Çölün havasına işlenmiş düzensiz ritimler, virtüöz sololar ve yürek burkan melodiler... Bu TAU’nun sesidir.

    Beşli, 2022 başlarında Alman ve İsrailli bir grup müzisyen tarafından İsrail’in Mitzpe Ramon kentinde oluşturulmuştur. Çölün ortasında yer alan bu ıssız vaha taşlar ve kum fırtınalarından çok daha fazlası: çoğu TAU üyesinin de okuduğu “Internal Compass Institute” müzik okulu temelli gelişmekte olan bir müzik sahnesi.

    TAU, metal, hip hop, jazz ve geleneksel orta doğu müzik türlerini en yüksek seviyede yaratıcıkla harmanlarken müziğin duygusal özünden de kopmadan bütünleştiriyor. Grup kökleri jazz’a dayanan bir karmaşıklıkla, bizleri çok uzaklara uçurabilecek kanatlar taktıran kulağa aşina melodileri hassasça dengelemeyi başarıyor. Ayrıca tasavvuf yolunun mütevazi hayranları olarak meditasyon ve trans müzik elementlerini de harmanlıyor.

    Tau  - A Fresh Awakening

    “TAU” is a German word that can be roughly translated as “dew”, and just as the morning dew settles on the grass after a long night, TAU is a fresh awakening into new musical adventures.

    Irregular rhythms, virtuous solos and heart-wrenching melodies, all embedded in the vibe of the desert - this is the sound of TAU.

    The quintet was founded in early 2022 by a group of German and Israeli musicians in the town of Mitzpe Ramon, Israel. Set in the middle of the desert, that isolated oasis has much more to offer than rocks and sandstorms: a thriving music scene based around the music school“Internal Compass Institute”, in which most of TAU’s members study.

    Drawing from a variety of genres, be it metal, hip hop, jazz or traditional middle eastern music,TAU is a melting pot of creativity on the highest level without losing touch with the emotional essence of music itself.The band manages to strike a delicate balance between mind-melting complexity, rooted in their background in Jazz and simple, easily recognizable melodies that have the power to lend us wings and carry us away. As humble admirers of the Sufi path, they also incorporate meditative elements and trance-invoking grooves.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü