Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tesadüfen

    • Konser

    Tesadüfen

    Kapı Açılış: 20.00
    Konser Saati: 21.00

    Sonrasında Bizimkiler 00.00

    Grubun kuruluş tarihi Ocak 2017 olmasına rağmen Ocak 2019'da grubun son halini alan ve ''tesadüfen'' bir araya gelen grubun üyeleri; mikrofonda Duru Sevim’in, elektro gitarda Doruk Şahin’in, davulda Barış Baran’ın, bas gitarda Batuhan Toprakcı’nın ve klavyede Emre Uğur’un bulunduğu ankaralı müzik grubudur.

    Bu güne kadar kronolojik olarak ''Yokuş'', ''Yoruldum'' ve Eray ile yapmış oldukları rap tarzındaki ''Böyle Güzel'' adlı teklilierini müzik dünyasına sundular. Bunların ardından dinleyicilerinin beğenilerini kazanan Yokuş ve Yoruldum adlı şarkılarının akusitk versiyonlarının bulunduğu "İlk Akustikler" isminde bir EP çıkardılar.

    2020 yazında ise 4 yepyeni şarkının bulunduğu bir EP kaydına başlayan grup, EP'nin çıkmasıyla birlikte albüm lansmanlarıyla dinleyicileri ile konserlerde ve festivallerde buluşmayı planlıyor.

    Tesadüfen, 10 Ocak akşamı IF Ankara'da!

    - Herkes katılım sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü