Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Türk Müziği Akşamları Gönül Türküleri

    • Konser

    Türk Müziği Akşamları

    Gönül Türküleri

    Hazırlayan: Uğur Kaya
    Solistler: Hamdiye Efeoğlu, Gökhan Temur

    Gönül, kalp, yürek. Her üçüde aynı anlama gelse de; süz-siz olumsuzluk eki ile değişik anlamlara bürünür.
    Gönül-süz; İsteksiz
    Kalp-siz; Acımasız
    Yüreksiz; Korkak kişileri tarif etmektedir.
    Oysa bunların içerisinde bizlere ilham olan gönül en manidar olanıdır. Gönül aslında ruh halimizdir. Bizi konuşturan, ruhumuzu dilimize yansıtandır.
    Zaman zaman sevindiren güldüren, zaman zaman da küsendir.
    Gönül sevdadır sevdalanandır, Kavuşamayıp üzülen, kederlenen, alıngan olup bir sırça
    misali çabuk kırılan gönül şişesidir.
    Yağmurun boran boran olduğu yine Gönül Dağıdır.
    Tatlı sözle yumuşayan barışandır, neşelenen mutluluk dağıtandır.
    Kimi zaman boşuna feryat eden, kimi zaman da muhabbete ihtiyaç duyulan gönüldür.
    Sevenlere karşılık verendir yine gönüldür. Gönül kadem basılan tahttır. Gönül Hak’tır Hak için atandır. Âşık olandır, sırası geldiğinde vuslata ermeyi bilendir.
    Uğur Kaya’nın hazırlamış olduğu Gönül Türküleri, Hamdiye Efeoğlu ve Gökhan Temur’un sesleriyle AKM çok Amaçlı Salonda seyircisiyle buluşacaktır.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü