Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Türk Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema Mukabelesi

    Ankara - Ankara Mevlevihanesi Sakarya, Hamam Arkası Sk. No:24, 06230 Altındağ/Ankara 28 Mayıs Cumartesi - 12 Haziran 2022 Pazar
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Türk Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema Mukabelesi ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Topluluğumuz

    28-29 Mayıs 2022

    02-05 Haziran 2022

    9-12 Haziran 2022

    Tarihlerinde Ankara Mevlevihanesi’nde  toplam 10 program icra edecektir.

    Topluluğun Ankara Mevlevîhanesi’nde gerçekleştireceği programlarda Tasavvuf Müziğimizin seçkin örnekleri seslendirilecek. Ardından Mevlevî Müziği’nin şaheserleri olan Mevlevî Âyinleri eşliğinde Semâ Mukâbelesi icra edilecek.

    Program süresi 90 dakikadır.

    UNESCO İnsanlığın Sözlü ve Somut Olmayan Kültürel Mirası Başyapıtları Programı çerçevesinde 2005 yılında Başyapıt olarak ilan edilen, 2008 Yılında UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirasının Temsili Listesi’ne ülkemiz adına kaydedilen Mevlevî Semâ Töreni, Başkent Kültür Yolu Festivali süresince Ankara Mevlevihanesinde gerçekleştirilecek. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Mevlevihanesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü