Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Uçan Potinler Dans Gösterisi

    • Dans - Gösteri

    Uçan Potinler Dans Gösterisi

    Kapı Açılışı : 20.00
    Süre : 105 Dakika

    Uçan Potinler; Nikos Kazancakis'in "İnsan nedensiz bir şey yapmaz mı? Şöyle keyfi için!" sözüyle yola çıkıp dans etmenin keyfini yaşamak isteyenleri buluşturan bir dans kursu. Türkiye ve Yunanistan halk dansları repertuvarından seçtikleri farklı dansların eğitimlerini verip; dans etkinlikleri ve gösterileri düzenliyorlar.  Bu iki yakanın hasretlerini, sevinçlerini, özlemlerini, coşkusunu izleyeceğiniz bu gösteride Sirtaki, Zeibekiko, Aptaliko, Hasapiko, Hasapiko Serviko, Balos, Ada dansları, Zeybek, Roman gibi birbirinden keyifli danslar sergilenecek.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü