Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Ud Resitali

    Ud Resitali

    • Konser

    Ud Resitali

    Ud, binlerce yıldır bizim sesimizi duyuruyor; bizimle hüzünleniyor, bizimle şenleniyor. Gönül tellerimizin ihtizâzâtı adeta udun tellerine vabeste. Ruhundaki efsunu dinleyiciyle paylaşırken udînin şarkı söylemesine izin verecek kadar da cömert. Bu konserde, ud sazının günümüzdeki önemli temsilcilerinden Bekir Şahin Baloğlu uduyla ve sesiyle birlikte söyleşecek. Repertuarda udî bestekârlarımızın sözlü ve saz eserlerinin ağırlıkta olacağı dinletimize teşriflerinizi bekleriz.

    Bekir Şahin Baloğlu;

    1985 yılında Kayseri’de doğdu. Müziğe bağlama ile başladı. İsmail Ediz’den iki yıl boyunca aldığı ud dersleriyle ciddi musiki eğitimi hayatına başladı (1996-1999). Kayseri Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni (2003) ardından İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarını bitirdi (2008). Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini (2014), Marmara Üniversitesi İslam Tarihi ve Sanatları alanında doktorasını tamamladı (2020). Müzik anlayışının olgunlaşmasında İsmail Ediz, Ali Atay, A. Tolga Özdemir, Mehmet Bitmez, Fahrettin Çimenli, Ş. Ünal Ensari, Mahmut Nedim Aysoy gibi isimlerle yaptığı meşkler etkili oldu. Müzik çalışmalarına devam etmekte ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

    Etkinlik kapasitesi 50 kişi ile sınırlıdır.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup bilet iade işlemleri biletinial tarafından yapılacaktır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Atölyeler esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Etkinlik başladıktan sonra ebeveynler içeri alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Katılımcılar etkinlik başlangıç saatinden beş dakika önce Çoçuk Sanat Merkezine giriş yapabileceklerdir.

    Mücbir sebeplerle mekânlarda değişiklik olabilir. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü