Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Umut Kaya Konser

    • Konser

    Umut Kaya Konser

    Kapı Açılış: 19.00

    Söz ve müzikleri kendine ait olan ilk albümünü 2008 aralık ayında piyasaya süren sanatçı çıkış şarkısı 'Mevsimler Geçerken' ile girdiği tüm listelerde 1 numaraya yükselerek büyük ilgi gördü. Animasyon olarak hazırlanan ikinci klibi 'Mor Yazma' ile de haftalarca 1 numarada kalarak aynı başarıyı sürdürdü. Albümün diğer klipleri ise 'Bana Kelime Yapma','Yanıma Yataydı' ve 'Artık' şarkılarına çekildi. Yine tüm söz ve müzikleri kendine ait olan ikinci albümü 'Gün Olur Devran Döner'i 2014 nisan ayında Pasaj Müzik etiketiyle çıkaran sanatçı çıkış şarkısı 'Canım Çok Yanıyor' ile listelerdeki başarısına devam etti. Ayrıca sanatçının 'Benim Annem Bir Melek' adlı dizinin jenerik müziğinde ve 'Çakıl Taşları' adlı dizinin tüm müziklerinde imzası bulunmaktadır. Son olarak çıkardığı “Yaşamak Çok Güzel Bi’şey” adlı teklisi ile müzik yolculuğuna devam etmektedir.

    Umut Kaya, 6 Ekim'de Antelope Performance Hall'de seyircisi ile buluşuyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü