Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Umut Uslusoy Band - Birsen Tezer

    • Konser

    Umut  Uslusoy  Band - Birsen Tezer

    Tarih: 24 Haziran 2022 Cuma

    Mekan: Balat Atatürk Ormanı

    Saat: 20:30     

    Kapı Açılışı: 19.00

    Umut Uslusoy Band

    Elektronik müzik çalışmalarını MUTUS mahlasıyla sürdüren Umut Uslusoy, ilk teklisi Asla'yı 2022'nin başında yayınladı. 80'ler Türkçe Pop’unu anımsatan bir melodi ve form içine eklediği 90'lar R&B ve Glitch-Hop türündeki klasik ve modern soundlarla, Türkçe sözlü müziği dünya standartlarında yapmaya ve tek bir müzik türüne bağlı kalmamaya kararlı olduğunu dinleyicilerine gösterdi.

    Müzik prodüktörü ve ses tasarımcısı sanatçı; kendi ismiyle yayınlayacağı Türkçe sözlü elektronik müzik albümü öncesinde, grubu “Umut Uslusoy Band” ile Balat Atatürk Ormanı’nda daha önce yayınlanmamış yeni şarkılarının yanında, Depeche Mode, Massive Attack, Moderat gibi kendi müziğinin DNA'sını oluşturduğunu düşündüğü grupların eserlerini Nilüfer Caz Festivali dinleyicileriyle buluşturuyor.

    Umut Uslusoy : Solist, klavye synth

    Fuat Güney: Bas gitar

    Taylan Sulaoğlu: Gitar

    Ömer Gökçe Bölükbaşı: Davul, elektrik davul

    Birsen Tezer

    İlk albümü ‘’Cihan’’ı 2009 yılının Temmuz ayında yayınlayan Birsen Tezer, uzun süredir sahnede birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan, Emre Tankal, Gürol Ağırbaş ve Tunç Öndemir ile yola ikinci albümleri ‘’İkinci Cihan’’ devam ediyor.

    Gürol Ağırbaş’ın ‘’Eylül’’ isimli bestesine Bülent Ortaçgil’in söz yazdığı ‘’Kendi Kendime’’; Zafer Cımbıl’dan ‘’Delikanlı’’; ‘’Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey’’ isimli filmin hiçbir yerde kayıtlı olarak yer almayan İlhan Şeşen bestesi ‘’Ne Tuhaf’’ ve Sami Batok sözü ve müziği ‘’Boşver’’ isimli şarkılar ile değerli müzisyenlerin katılımıyla tamamlanan, diğer beş şarkının sözü ve müziği Birsen Tezer imzalı ‘İkinci Cihan’ albümü, 7. Nilüfer Caz Festivali’nde dinleyicisiyle buluşuyor.

    Birsen Tezer: Kanun, vokal

    Emre Tankal: Elektro gitar

    Tunç Öndemir: Akustik gitar, vokal

    Derin Bayhan: Davul

    Gürol Ağırbaş: Bas gitar

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü