Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    World Gp Turkey (WGPT)-Volkan ARTUN DÖVÜŞ ARENASI-KİCKBOX ŞAMPİYONASI VE SANATÇI KONSERİ

    360 dakika
    • Spor
    • Sanat

    World Gp Turkey (WGPT)-Volkan ARTUN DÖVÜŞ ARENASI-KİCKBOX ŞAMPİYONASI- (TÜRKİYE - RUSYA MAÇI) VE SANATÇI KONSERİ

    Bilgi: Etkinlik için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı Fiyat grubundan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    NOT: 1+1 hediye bilet kampanyasından yararlanmak için lütfen biletlerinizi Biletinial Websitesi üzerinden alınız. Mobil uygulamayı kullanmayız. Kampanya mobil uygulamada yansımamaktadır.

    Volkan Artun Dövüş Arenası dünyanın en kaliteli kickbox sporcularını,ilk defa unlu sanatci CANBAY&WOLKER ve izmirin en begenilen rock grubu FONDİP'in de eslik edecegi farkli bir eglence konsepti ile World Golden Punch Tournament'de TURKİYE-RUSYA Milli Heyecani ile 31 Temmuz 2021 tarihinde Fuar İzmir - Gaziemir'de sizlerle buluşturuyor.

    31.07.2021 tarihinde saat 15:00'da başlayacak ve sabahın erken saatlerine kadar sürecek olan organizasyonumuz, Fuar İzmir alanında yapılacaktır. Organizasyon iki aşamada gerçekleşecektir.

    İlk aşama 15:00 ile 23:30 arasında gerçekleşecektir. Bu ilk aşamanın erken saatleri Bazaar mantığında standlarda satış ve tanıtım aktiviteleri yapılırken açık alanın farklı noktalarında eğlenceli oyunlar düzenlenecektir (Boks makinası, şişman giysili Sumo güreşi, Bilek güreşi vb.). Bu sayede sadece bir Kick Box Şampiyona gecesi formatından çıkarak insanların hoşça vakit geçirebilecekleri, ihtiyaçlarını karşılayacak alışveriş yapabilecekleri, yerel ve yöresel lezzetler tadabilecekleri kapsamlı bir organizasyon olacaktır.

    Organizasyon 19:30 itibariyle dövüşlerin başlayacağı ve 23:30’a kadar devam edecek bir şampiyonadır. Saat 21:00 ile 23:30 arasında TV8'den canlı olarak yayınlanacaktır. TV8 üzerinden birçok ülkede naklen yayın yapılacaktır. TURKİYE VE RUSYA'dan gelen kemer ve şampiyonluk sahibi 1. sınıf dövüşçüler arasında yapılacak olan maçları Tarık Sayın sunacaktır. Gece sonunda özel şampiyonluk maçı olacaktır.

    Organizasyonun ikinci aşaması 24:00 de başlayacak olan After Party önce DJ performansıyla başlayacak sonrasında konser ile devam edecektir. Konserin ardından DJ performansı sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecektir.MİLLİ HEYECANİMİZDA SİZLER DE YANİMİZDA OLUN....

    GALA SAHİBİ  : Volkan Artun

     G.S.M. 0553 812 72 65

    Email :volkan.wgpt@gmail.com

    www.worldgpturkey.com

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü