Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yalnızlar Partisi - Kaybedenler Kulübü

    Afyon - 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon Fevzi Çakmak, Atatürk Blv., 03211 Erkmen, 03211 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar 21 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Konser

    Yalnızlar Partisi - Kaybedenler Kulübü 

    Yalnızlar Partisi, Kaybedenler Kulübünün 90'lı yıllardan beri yaptığı bir parti olarak  ilk günkü ruhuyla her yıl yapılmaya devam ediyor.
    Kaybedenler Kulübü Yalnızlar partisi, Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk’un sahneden canlı olarak yayınlayacakları Kaybedenler Kulübü Radyo Programı’yla (standart.fm) başlıyor ve zaman zaman mekandaki katılımcılar programa konuk oluyor, sürpriz akustik performanslar ile sohbet iyice koyulaşır.Bu bölümün ardından gecenin yıldızları Can Gox ve Gülce Duru sahne aldığında gece gerçek anlamda başlar ve Kaybedenler Kulubü sountrack parçaları, Blues'un hüznü ve Rock'n Roll müziğinin ritmiyle gerçek bir canlı müzik ziyafetine dönüşerek devam eder. Bu keyifli  performansın ardından Parti Kaybedenler Kulübü DJ Set ile eğlenceye devam eder.

    Yalnızlar Partisi 21 Mayıs'da 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon'da.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Afyon - 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü