Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Yeditepe İstanbul Şarkıları - İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu

    Yeditepe İstanbul Şarkıları - İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu

    • Konser

    İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu

    Yeditepe İstanbul Şarkıları

    Yahya Kemâl Beyatlı'nın "Aziz İstanbul" şiirinden, Orhan Veli'nin "İstanbul'da Boğaz İçinde Bir Garib Orhan Veli"ye, Yesâri Asım Arsoy'un Adalara ithafen bestelediği şarkılardan, Münir Nurettin Selçuk ve Avni Anıl'a, Kandilli ve Kanlıca için bestelenen birçok İstanbul şarkısının yer alacağı, İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu sanatçıları tarafından icra edilecek olan "Yeditepe İstanbul Şarkıları" konseri 19 Temmuz 2022 tarihinde AKM Tiyatro Salonunda dinleyicisi ile buluşacak.

    Sanat Yönetmeni: Şükrü Türkmen

    Solistler:
    Berke Meyman
    Ertan Bilgi
    Esrâ Çelik Tokgöz
    Gizem Nur Copçuoğlu
    Şükrü Türkmen

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü