Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yıldız Tilbe .

    Kazımdirik, Üniversite Cd. 94 A, 35100 Bornova/İzmir 24 Şubat 2023 Cuma
    • Konser.

    Yıldız Tilbe

    Yaş Sınırı : 18+

    Kapı Açılış: 20.00

    90'lı yıllarda  müzik hayatına atılan Yıldız Tilbe, "Delikanlım"albümüyle müzikseverler tarafından oldukça sevilmiştir ve daha büyük kitlelere ulaşmıştır. Tarz olarak pop ile başlamış ve repertuvarını genişleterek arabesk, halk müziği ve sanat müziği formlarını da kullanmıştır. Bestelediği bir çok şarkıyı hem kendi söylemiş hem de çeşitli sanatçılara vermiştir.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Hangout Performance Hall

    -        18 Yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı katılımcılar konser alanına alınmamaktadır.

    -        Satın alınan biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılmaz.

    -        Organizasyon şirketi katılım şeklini uygun bulmadığı kişi veya kişileri bilet ücretini iade ederek konser alanına almama hakkına sahiptir.

    -        Etkinlik alanına yiyecek ve içecek alınmamaktadır.

    -        Konser profesyonel kayıt cihazları alınmamaktadır

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Yıldız Tilbe . Biletleri ve Fiyatları

    İzmirYıldız Tilbe . İzmir Biletleri

    AdresHangout Performance Hall
    750,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü