Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Zero Point Hiphop Party

    • Konser

    Zero Point Hiphop Party

    Bilgi: 1+1 Kampanyasi (1 Bilet 2 Katilimci) bilet tipinden 1 adet alarak 2 kişi katılım sağlayabilirsiniz.

    Kapı Açılış : 16.00.

    2006 yılından beri Bursa’da Hip Hop alanında düzenlediği organizasyonlarıyla Türkiye markası haline gelen Zero Point HipHop Organization, konserlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu kez sahnede Türkçe Rap’in en eski ve en iyi isimlerinden Mirac var. Türkçe Rap konserlerinde en çok sahne alan sanatçılardan biri olan Mirac uzun yıllardır özlediği ve özlendiği Bursa şehrine geliyor.

    Türkçe Rap müzik dinleyicilerinin özlediği tarzdaki bu konserde Bursa’dan Nevro, Koleksiyoner ve Uğur Özcan gibi isimler de sahne alacak. 25 Haziran günü Poduyum Sanat Mahal Sahnesi'nde!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü