Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Aida Temsil

    Ankara - Opera Sahnesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Aida Temsil ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Ünlü opera bestecisi Giuseppe Verdi’nin bestelediği dört perdelik bu büyük opera, sahnelendiği günden itibaren opera repertuvarının vazgeçilmez eseri olmuştur. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından da birçok kez dünyanın önemli sahnelerinde eserler sahneleyen yerli ve yabancı ünlü rejisörlerin prodüksiyonlarıyla sahnelenmiştir. 200’e yakın sanatçı kadrosunun aynı anda sahnede olabildiği prodüksiyonları, müzikleri, dönemin dekor ve kostümleri ile ihtişamlı bir sanat şöleni sunan “Aida” operası, Romalı komutan Radames ile tutsak Habeş Prensesi Aida'nın imkânsız aşkını anlatan konusu ile daima büyük ilgi görmekte ve sahnelenmektedir.  

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Opera Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü