Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kuğu Gölü Temsil (Swan Lake)

    Ankara - Büyük Tiyatro (Opera Sahnesi) 30 Mayıs Pazartesi - 01 Haziran 2022 Çarşamba
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Kuğu Gölü Temsil (Swan Lake)( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Pyotr İlyiç Çaykovski'nin bestelediği, müzikleri ve adımlarıyla bale tarihinin klasikleri arasına giren “Kuğu Gölü” 1877'de Bolşoy Balesi'ndeki ilk gösteriminin ardından binlerce kez sergilenmiştir. Ülkemizde 29 Ekim 1965'te Ankara'da gerçekleştirilen Kuğu Gölü prömiyerinin ardından bugüne kadar tüm temsilleri büyük beğeni ile takip edilmiştir. Bir büyücünün kuğuya dönüştürdüğü, ancak bir erkeğin aşkıyla tekrar insan olabilecek Odette ile Prens Siegfried arasındaki aşkı anlatan dört perdelik eser iki perde olarak sanatseverlerin karşısında olacak.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Büyük Tiyatro (Opera Sahnesi)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü