Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    La Traviata İzmir DOB

    İzmir - Bornova KSM Necdet Aydın Sahnesi 13 Ekim Perşembe - 15 Ekim 2022 Cumartesi
    • Opera

    La Traviata

    Orkestra Şefi: Tulio Gagliardo- Vladimir Lungu

    Rejisör: Carlos Vilan

    Dekor Tasarımı: Kaan Güreşçi

    Kostüm Tasarımı: Gülay Korkut Dinç

    Koro Şefi: Orhan Öner Özcan

    Işık Tasarımı: Müfit Özbek

    Violetta: Eylem Demirhan Duru- Ayşe Şenogul

    Alfredo Germont: Oğuz Çimen- Levent Gündüz- Aydın Uştuk

    Giorgio Germont: Tamer Peker- Cengiz Sayın- Cüneyt Ünsal

    Flora: Nazlı Alptekin- Melisa Özdemir- Ayşe Özmen

    Annina: Eda Çapanoğlu- Evrim Keskin

    Gastone: Burak Dabakoğlu- Murat Direk- Mehmet Alp Özkazanç

    Markiz: Christopher Gagliardo- Cihan Özmen

    Baron: Nejad Beğde- Doğukan Özkan

    Doktor: Christopher Gagliardo- Soner Yıldırım

    Un Commisionario: Burak Bardakçılar- Başar Ünal

    Giuseppe: Deren Eladağ- Muzaffer Soydan

    Alexandre Dumas’nın Kamelyalı Kadın adlı eserinden operaya uyarlanan La Traviata, dünyada en çok sahnelenen operaların başında gelmektedir. Sorunlu başlayıp, mutsuzlukla sonlanan bir aşk öyküsünün anlatıldığı eser, Carlos Vilan’ın rejisi ile sahnelenmekte. Şef Tulio Gagliardo yönetiminde gerçekleştirilecek olan La Traviata’nın dekor tasarımı Kaan Güreşçi’ye, kostüm tasarımı Gülay Korkut Dinç’e, koro şefliği Orhan Öner Özcan’a ve ışık tasarımı Müfit Özbek’e ait.

    Eserin başlıca rolleri ise şöyle; Violetta: Eylem Demirhan Duru, Evren Işık, Burçin Savigne, Alfredo Germont: Erdem Erdoğan, Levent Gündüz, Aydın Uştuk, Giorgio Germont: İnanç Makinel, Tamer Peker, Cengiz Sayın, Flora: Nazlı Alptekin, Melisa Özdemir, Ayşe Özmen, Annina: Eda Çapanoğlu, Evrim Özülgen, Gastone: Burak Dabakoğlu, Murat Direk, Markiz: Christopher Gagliardo, Cihan Özmen, Baron: Nejad Beğde, Doğukan Özkan, Doktor: Christopher Gagliardo, Soner Yıldırım, Un Commisionario: Burak Bardakcılar, Başar Ünal, Giuseppe: Mehmet Deren Eladağ, Muzaffer Soydan.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Bornova KSM Necdet Aydın Sahnesi

    • Illere göre etkinliklerin satisa çikma tarih ve saatleri; Istanbul, Izmir, Mersin, Antalya, Samsun: Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satisa sunulmaktadir.
    • Ankara Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satisa sunulmaktadir. Ekim, Kasim, Aralik ve Ocak ayina özel olarak tüm etkinlikler gise ve internette 30 gün öncesinde satisa sunulmustur.
    • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte baslar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
    • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlügü gerektiginde temsil düzeninde ve programda degisiklik yapabilir.
    • Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum karari dogrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açiga Alma" islemi artik gerçeklesmeyecektir.
    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
    • 7 yasindan küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri disindaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
    • Bakanligimiz ve bagli kuruluslarinda çalisan personel ve çocuklari ile emekliler ve ögrenciler temsillerimizde giseden kimlik ibraz etmek sartiyla indirim uygulanan yerlerden %30 indirim uygulanabilir.
    • Gaziler, sehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yasini doldurmus, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaslarina Aylik Baglanmasi Hakkinda 2022 sayili Kanun" kapsamindaki kisiler giseden yer numarasi almak kaydi ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler. Bilgilerinize sunariz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü