-

Pandemic Antalya DOB

Antalya - Antalya Haşim İşcan K.M. 4 Aralık 2021 Cumartesi
  • Bale

Pandemic Antalya DOB

KONU
Tablo 1
Hayatın hızlı temposu içerisinde koşturan insanlar, özgürce diledikleri gibi herhangi bir kısıtlama olmadan yaşamlarına devam ediyorlar. İşe, eve, sosyal hayatlarına yetişmeye çalışıyorlar.

Tablo 2
Bir anda bir haber duyuyorlar uzaklardan. Kimse umursamıyor ya da tehlikenin boyutunu kestiremiyorlar, hayatın akışını bozmadan devam ediyorlar ama artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sözü herkesin hayatını donduruyor.

Tablo 3
Yeni hayat, kısıtlamalar, zorunlu mesafeler, korku, endişe, bekleyiş içine kapanıyor herkes. Sevdiklerinden ayrılıyorlar, birey aileden, aile toplumdan, toplumlar birbirlerinden uzaklaşıyor. Yasaklar, zorunlu ayrılıklar...

Tablo 4
Yeni dünya... Sanal yaklaşmalar... Dijital dünyada birleşiyor herkes. Sanki herkes yanında ama bir o kadar uzak. Gerçekliğinden uzak yakınlaşmalar... Özlem artıyor her şeye herkese.

Tablo 5
Artık hiçbir şey eskisi gibi değil, sarılamıyor, koklayamıyor, birleşemiyor insanlar. Ama sınırları aşanlar, kuralları delenler sabırla bekleyenlerin kabuslu rüyası olmaya başlıyorlar. Korkulanlar gerçek oluyor. Dikkatsizlik, vurdumduymazlık kötü haberleri getiriyor peşi sıra.

Tablo 6
Yanı başına kadar geliyor en istemediğin şey. Ölümle karşı karşıyasın hiç beklemediğin anda. Umutla başa çıkmaya çalışıyor insan, gücünü iradesini kullanıp meydan okuyor ölüme.
 

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Antalya - Antalya Haşim İşcan K.M.
 
Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü