Nathalie Emmanuel


Game of Thrones dizisinin güzel karakterlerinden Missandei karakterini canlandıran Nathalie Emmanuel 2 Mart 1989 tarihinde Birleşik Krallık İngiltere, Essex’de doğdu. İngiliz oyuncu Nathalie Emmanuel’in annesi Dominikalı babası Saint Lucialıdır. Nathalie Emmanuel’in kökeni yarı İngiliz köklerine dayanmaktadır.

Louise adında bir ablası vardır. Küçük yaşlardan beri oyuncu olmayı düşünen Nathalie Emmanuel 10 yaşında iken The Lion King’de oynamıştır.

Nathalie Emmanuel’in ünlü olmasına neden olan dizi ise Hollyoaks dizisidir. Hollyoaks dizisinde canlandırdığı Sasha Valentine karakteri ile büyük bir çıkış yapmıştır.

Hollyoaks Dizisinin Sasha Valentine’si Kimdir?

Game of Thrones Taht Oyunları dizisindeki Missandei karakterinden önce Nathalie Emmanuel’in tanınmasına sebep olan karakter Hollyoaks dizisinde canlandırdığı Sasha Valentine karakteridir.

Nathalie Emmanuel’in dünya çapında tanınırlığı arttıran dizi ise Game of Thrones yani Taht Oyunları dizisidir. Game of Thrones, Taht Oyunları dizisinde canlandırdığı Missandei karakteri ile dünya çapında tanınan bir isim haline gelmiştir.

Game of Thrones Taht Oyunları Missandei’nin gerçek adı Nathalie Emmanuel’in tam adı Nathalie Joanne Emmanuel’dir.

Nathalie Emmanuel’in Oynadığı Filmler ve Diziler:

Maze Runner: The Scorch Trials-Labirent: Alev Deneyleri

Fast&Furious 7–Hızlı ve Öfkeli 7

Game of Thrones–Taht Oyunları Nathalie Emmanuel Kimdir

Twenty8k

Misfits

Casualty

Hollyoaks

Hollyoaks: The Morning After the Night Before

Hollyoaks Later

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!