Biletinial'da etkinlikler bir tık uzağında !

Şehrinizi seçip eğlenceye devam edin.

İşte Recep İvedik 6’nın oyuncu kadrosu…

Merakla beklenen ve bu yılın gişe rekortmeni olması beklenen Recep İvedik 6’nın çekimleri hız kesmeden devam ediyor. 

Bursa’da bulunan Longoz Ormanları’nda çekilen filmde Şahan Gökbakar, 100 bin TL harcayarak bölgeye bungalov evler yaptırmış ve set ortamını sır gibi saklıyordu. 

 

Sosyal medyaya düşen fotoğraflar ise izleyenlerin merakını daha arttırdı. Arfika’yı anlatan konusuyla dikkatleri üzerine çeken Recep İvedik 6, oyuncu kadrosu ise yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber olan Çorumlu Amir, Recep İvedik 6’da rol alıyor. Biletinial.com ekibinin araştırmaları ve gözlemlerine göre Çorumlu Amir bir ay önce olan oyuncu seçmelerine katıldı. Şuanda çekimleri hala devam eden filmde, Çorumlu Amir’le birlikte yavaş yavaş kadrosu gün yüzüne çıkmaya başladı. Bursa’ya adeta kamp kuran fenomen, setten paylaştığı fotoğraf ve videolarla çekimlerin gayet eğlenceli geçtiğini vurguluyor.

Karacabey’in Longoz Ormanları’nda çekilen film için yapılan bungalov evler, film seti bittikten sonra ne olacak sorusu ise; akıllarda soru işareti bıraktı. Söylenenlere göre Şahan Gökbakar, yaptırdığı evleri Karacabey Belediyesine hiç bir ücret talep etmeden bırakması. 

Recep İvedik 6 Longoz Ormanındaki Bungalov evlerinden instagram'da kullanıcıların paylaşımları;

              

Recep İvedik 6 Biletini almak için hemen tıkla!

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü