-

Ankara Hukuk Kongresi

  • Seminer

Ankara Hukuk Kongresi

"İlham veren fikirler" 
-Bu muhteşem kongre için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

NEDEN KATILMALIYIM? 
• Kariyerinize yatırım yapmak
• Kendinizi geliştirmek
• Popüler konuşmacılarla tanışmak
• Tecrübelerden faydalanmak
• CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.

OTURUMLAR 
•Avukatlık Hukuku ve Meslek Sorunları / Ankara Barosu Bşk. Av. ERİNÇ SAĞKAN
•Hakimlikte Kariyer ve Meslek Zorlukları / Emekli Hakim NURİYE NUR ALGAN
•Savcılıkta Kariyer ve Meslek Zorlukları / Emekli Cumhuriyet Savcısı AYHAN GÖDEKMERDAN
•Avukatlık Mesleğinde Farkındalık ve Kariyer Planlaması / Ankara Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. SERDAR ÜLKÜ
•Havacılık Hukuku Kapsamında Hava Ulaştırma Anlaşmaları / Havacılık Uzmanı Av. EZGİ SUNGUR
•Sporda Doping / Ankara Barosu Staj Kurulu Bşk. Yrd. Av. OĞUZ ATASOY
•Arabuluculuk / Uzlaştırma ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri / Ankara Barosu Avukatlık ve Staj Akademisi Bşk. Av. Arb. EVRİM DOST
•Start-uplar ve Yatırım Sözleşmeleri / Ankara Barosu Dış İlikşiler Merkezi Bşk. Av. ORHAN BAŞÇAVUŞOĞLU
•Kişisel Gelişim ile İletişim Yetkinliğini Güçlendir / Bilişim Hukuku Uzmanı- Hikaye Anlatıcısı SERHAN YILMAZ

KONUŞMACILAR 

Ankara Barosu Başkanı Av. ERİNÇ SAĞKAN

24.04.1978 yılında doğdu. 1995 yılında eğitime başladığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. Avukatlık stajını bitirince 2000 yılı itibariyle Ankara Barosu’na bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Ankara Barosu’nun çeşitli kurul ve merkezlerinde çalıştıktan sonra; 2010-2012 yılları arasında Ankara Barosu Yönetim Kurulu üyeliği, 2014-2016 yılları arasında Ankara Barosu Genel Sekreterliği, 2016 yılından itibaren ise halen görevde bulunduğu Ankara Barosu Başkan Yardımcılığı’na devam etmektedir. Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Sağkan, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Avukatlık Hukuku alanında öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Türk Hukukçular Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Emekli Hakim NURİYE NUR ALGAN

Ankara İstinaf Daire Eski Başkanıdır. Emekli Hakimdir ve şuan da aktif olarak Avukatlık yapmaktadır.
Emekli Cumhuriyet Savcısı AYHAN GÖDEKMERDAN
1976 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş,  askerliğini 3. Ordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi’nde, Yardımcı Askeri Savcı olarak yaptıktan sonra, yaklaşık 34 yıl süre ile Cumhuriyet Savcısı ve Cumhuriyet Başsavcısı olarak çeşitli İl ve İlçelerde görev yapmış, 2011 yılında emekli olarak kamu görevinden ayrılmıştır.
Meslek hayatı boyunca çok sayıda hukuki toplantıda yer almış, projelerde görev yapmıştır. Özellikle 2003 yılından itibaren Adalet Bakanlığınca Hakim ve Savcılar ile Kolluk birimlerine yönelik olarak düzenlenen;
-İnsan Hakları, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi,
-Yeni Türk Ceza Kanunu Sistemi,
-Aile içi ve kadına yönelik şiddet, 4320 sayılı Kanunun uygulanması,
– Ceza hukukunda Uzlaşma,
– İstanbul Protokolü ve işkencenin önlenmesi,
konularındaki uzun süreli eğitimlere katılmış, eğitimci olarak görev almıştır. Yine, aynı konularla ilgili olarak birçok kurum tarafından düzenlenen eğitim ve seminer çalışmalarına ve mesleki toplantılara katılmıştır.

Ankara Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. SERDAR ÜLKÜ

1984 Ankara doğumlu Av. Serdar Ülkü; ilk, orta ve lise eğitimini Ankara da tamamlamıştır. Lise eğitimi döneminde katıldığı münazara yarışmasında en iyi konuşmacı ödülünü kazanan Ülkü, üniversite eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi döneminde, iki yıl üst üste üstün başarı ödülü alan Ülkü, öğrencilik döneminde birçok kurul ve kulüp te aktif görev almıştır.
Ülkü, Ankara Barosunda staj eğitimini tamamlamış ve bu dönemde seçkin hukuk bürolarında çalışmıştır. Staj döneminde, Stajyer Avukatlar Grup Başkanlığı görevini üstlenen Ülkü, bu dönemde birçok konferans ve eğitim programlarının düzenlenmesinde aktif görev almıştır. 2011 yılında SUEN Hukuk Bürosunu kuran Ülkü, Türkiye’nin birçok ilinde ağırlıklı olarak şirketlere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra-İflas Hukuku alanlarında ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

Havacılık Uzmanı Av. EZGİ SUNGUR

Avukat Ezgi Sungur Dünya Çapında faaliyet gösteren özel bir havayolları şirketinin Havacılık Uzmanlığını yapmaktadır.
Ankara Barosu Staj Kurulu Bşk. Yrd. Av. OĞUZ ATASOY
Spor çalışmaları ile iç içe olan Avukat Oğuz ATASOY aynı zamanda arabulucudur. 
Ankara Barosu Avukatlık ve Staj Akademisi Bşk. Av. Arb. EVRİM DOST
AAC Arabuluculuk ve Uzlaştırma Merkezi kurucularındandır. Ankara Barosuna kayıtlı olan Av. Evrim Dost hem arabuluculuk hem de avukatlık faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir.

Ankara Barosu Dış İlikşiler Merkezi Bşk. Av. ORHAN BAŞÇAVUŞOĞLU

Orhan Başçavuşoğlu, 10 yılı aşkın süredir inşaat-taahhüt, teknoloji, yazılım, enerji, reklam, tekstil-moda, savunma sanayii sektörlerinde ulusal ve uluslararası kurumsal firma ve kuruluşlara  özellikle ticaret hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, iş hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında  hukuki danışmanlık ve uyuşmazlık çözüm hizmetleri sağlamaktadır.Daha önce Türkiye’nin lider inşaat firmalarından birinde hukuk müşaviri olarak görev yapmıştır. Bunun yanı sıra birçok sektörde yer alan müvekkillerine enerji, bilişim, fikri mülkiyet ve sözleşmeler konusunda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Orhan Başçavuşoğlu Ankara merkezli çalışmakta olmasının sonucunda birçok resmî kurum nezdinde gerçekleştirilen işlemlerde engin tecrübeye sahiptir. Bunların yanı sıra hâlihazırda Ceylan Holding’in baş hukuk müşavirliğini yürütmektedir.

Bilişim Hukuku Uzmanı- Hikaye Anlatıcısı SERHAN YILMAZ

İlköğrenimini TED Ankara Koleji'nde, ortaöğrenimini ise Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Yılmaz, iş hayatına da bu yıllarda amatör anlamda muhtelif alanlarda satış ve pazarlama tarafında adım atarak başladı. Daha sonra Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni burslu olarak kazanan Yılmaz, ayrıca İşletme Bölümü'nde de yandal yapmıştır. Sonrasında sırasıyla Olimpiyat Isı'da Satış Yöneticiliği, Turkcell Superonline'da Bölge Yöneticiliği, Turkcell'de Kurumsal Satış Bölge Müdürlüğü, British American Tobacco'da Ticari Pazarlama ve Satış Bölge Müdürlüğü ve IBM Türkiye’de Enerji Sektörü Yöneticiliği görevlerini yürüten Yılmaz; 2016 Eylül ayından bu yana da SAP Türkiye’de Enerji Sektörü Kıdemli Satış Lideri olarak çalışmaktadır. Ayrıca eğitim hayatına da Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladığı Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı ve International MBA Institute – İsviçre’de tamamladığı MBA – Management Derecesi ile devam etmiştir.
Kendisi bunlara ek olarak, uzunca bir süredir eğitmen & hikaye anlatıcısı kimliğiyle seksenden fazla üniversitede, çalıştığı kurumlarda ve Türkiye'nin önde gelen eğitim danışmanlığı firmalarında; satış, pazarlama, iletişim teknikleri, kişisel gelişim, kişisel farkındalık ve marka imajı, futurizm, zaman yönetimi, ilişki yönetimi, yönetici koçluğu gibi farklı alanlarda, geniş kitlelere eğitim ve konferanslar vermektedir. Bu eğitim programlarıyla yüz binden fazla katılımcıya ulaşan Yılmaz, ayrıca Türkiye’deki tüm mühendislik fakültelerine akreditasyon vermekle görevlendirilmiş olan MÜDEK’te, 4 yıldır değerlendirici olarak görev almaktadır.

SERTİFİKALAR

•Etkinlik sonunda isim soyisminize özel  6 konunun yazdığı ve 6 konuşmacı imzalı basılı tek sertifika ve 6 konunun ayrı olarak hazırlandığı 6 adet elektronik sertifika alacaksınız.Elektronik sertifikalarınızı basılı sertifika üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
•Sertifikalar kişiye özeldir.
•Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
•Basılı olarak size verilecek sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
•Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
•Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
•Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü