-

Antalya Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi

  • Seminer

Antalya Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi 

-Bu Muhteşem Zirvede İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

Numarasız Oturma Düzeni

Yaş Sınırı Yok

Neden Katılmalıyım?

Kariyerinize Yatırım Yapmak
Kendinizi Geliştirmek
Popüler Konuşmacılarla Tanışmak
Tecrübelerden Faydalanmak
Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.

Oturumlar

Aptallaştıran Eğitim / Öğretmen Yazar Tuğba Coşkuner
Çocuklarda Duygusal Düzenleme Becerileri / Uzman Klinik Psikolog Sinem Durusal
Sevginin Işığında Büyüyen Özgüvenli Ve Başarılı Çocuklar / Yılın Öğretmeni Murat Turgut
Çocukluk Çağında Zihin / Uzman Klinik Psikolog İbrahim Özcanlı

Konuşmacılar

Öğretmen, Yazar Tuğba Coşkuner

Matematik Öğretmeni Olan Yazar Çocukları Çok Seviyor. Okumak, Yazmak Ve Öğrenmek Onun Evidir. Daha Önceleri Yetişkinler İçin Eğitim Üzerine Denemeler, Kitap Tanıtım Yazıları Kaleme Aldı. Bir Çok Dergi İle Çalışıyor. Çocuklar Çocuk Kalabilsin Diye Okuyup Yazıyor. 

Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Durusal

1984 Yılında İstanbul’da Doğdu.Lise Öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde Tamamladıktan Sonra 2006 Yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 Burslu) Derece İle Mezun Oldu. 2008 Yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını, 2017 Yılında İse Collage Of London Birkbeck De Doktora Derecesini Aldı. 2007-2011 Yılları Arasında Nene Hatun Hastanesinde Görev Yaptı. 12 Yıl Boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan Bdt Eğitimini Tamamladı Ve Dünya Akreditasyonunu Aldı. Yanı Sıra Çocuklar Üzerinde Zeka Testleri Başta Olmak Üzere Bir Çok Alanda Akademik Çalışmalar Yaptı. 2008 Ocak Ayından İtibaren İstanbul’da Kendi Ofisinde Çalışmakta.Aile Terapisi, Çocuk Yetişkin Ergen Psikoterapisi, Hipnoterapi, Bdt Terapisi Alanlarında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Öğretmen Murat Turgut

Murat Turgut Mardin Doğumlu, Ama Küçüklüğünden Beri Mersin'de Yaşayan, Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Ve 6 Yıldır Mardin'de Sınıf Öğretmenliği Görevi Yapan Köy Öğretmenidir. Öğrencileri İle Oynadığı Halk Oyunları Videolarını Sosyal Medya Hesabından Paylaştıktan Sonra Tanınırlığı Artan Murat Öğretmen Öğrencilerinin Rol Model Aldığı, Onları Sadece Bir Öğretmen Değil Ebeveyn Şefkati İle Büyüten, Sevgi Işığında Ve Özgüvenle Büyümelerine Olanak Sağlayan Bir Öğretmendir. Köy Okulunda Yaşadığı Tecrübeleri Ve Öğrencilerle Arasındaki İlişkileri Sahnemizde Hikayeleri İle Anlatacaktır.

Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak

Nurdan Beşen 1983, Bursa Doğumludur. İlköğretim Ve Lise Eğitimini Bursa'da Tamamladı. 2008 Yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Oldu Ve Aynı Yıl Haliç Üniversitesi Genel Psikoloji Yüksek Lisansına Kabul Edildi Ve 2011 Yılında Mezun Oldu. Nurdan Beşen Psikoloji Alanında İhtisasyapan Ve Yüksek Lisansını Da Bu Alanda Yaptıktan Sonra Çocuk, Ergen Ve Yetişkin Terapisi Üzerine Eğitimler Almıştır. Çocuk, Ergen Ve Yetişkin Terapisi Üzerine Eğitimler Almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Emdr Ve Travma Eğitimi, Stratejik Aile Terapisi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Londra'da Bulunan Anna Freud Centre'dan Aldığı Multi-Family Therapy Eğitimleri Bulunmaktadır. Çocuklarda Peabody Resim Kelime Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri Ve Wçzö-Iv Çocuklar İçin Zeka Testi Eğitimlerini Tamamlayarak Uygulama Ve Yorumlama Yetkinliğini Kazanmıştır. Projektif Testler Derneğinde Rorschach, Tat, Cat Ve Peri Masalları Eğitimleri Devam Etmektedir. 2008-2015 Yılllarında Sarıyer Aile Danışmanlık Ve Eğitmi Merkezinde Çocuk Ve Ergenlerle Bireysel Terapi Çalışmaları, Danışmanlık, Seminer Çalışmaları Yapmıştır.

Yer/Ulaşım

Zirvenin Olacağı Salon : Konyaaltı Nazım Hikmet Kongre Ve Fuar Merkezi

Adres: Pınarbaşı, 734. Sk. No:36, 07070 Bahtılı Köyü Köyü/Konyaaltı/Antalya

Sertifikalar

Etkinlik Sonunda İsim Soyisminize Özel 4 Konunun Yazdığı Ve 4 Konuşmacı İmzalı Basılı Tek Sertifika Ve 4 Konunun Ayrı Olarak Hazırlandığı 4 Adet Elektronik Sertifika Alacaksınız.Elektronik Sertifikalarınızı Basılı Sertifika Üzerindeki Size Özel Kod İle Sitemizden Görüntüleyebilirsiniz.
Sertifikalar Kişiye Özeldir.
Sertifikalarınız Elektronik Olarak Ömür Boyu Sistemimizde Saklanır.
Basılı Olarak Size Verilecek Sertifikanızdaki Size Özel Kod İle Sistemimizde Elektronik Sertifikalarınızı İstediğiniz Zaman Sorgulayabilir, Kurum Ve Kuruluşlara Sorgulatmaları İçin Kodunuzu Verebilirsiniz.
Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon Onaylıdır.
Katılım Gösterdiğinize Dair Resmi Belgenizdir.
Etkinlik Sonunda Alacağınız Sertifikalar Size Yetki Vermez, Cv'nizi Güçlendirir.

Detaylar

Bu Etkinlikte Bilet Satışları Kesindir, İptal Veya İade Kesinlikle Söz Konusu Değildir.
Biletinizi Kredi Kartına 9 Taksite Kadar Veya Banka Kartı İle Saniyeler İçinde Alabilir, Ayrıca Dilerseniz Banka Hesaplarımıza Havale/Eft Yaparak Temin Edebilirsiniz.
Etkinlik İçin Bilet Aldığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız. Sözleşmenin Tamamını Okumanızı Tavsiye Ederiz.
Bilet Fiyatlarına Kdv Dahildir.
Alfa Etkinlik Uygun Gördüğü Takdirde Etkinliğin Konuşmacıları Ve/Veya Yerinde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
Etkinliğe Katılmamanız Durumunda Sertifikalarınız Size Teslim Edilmez.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü