-

İstanbul Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi

360 dakika
  • Seminer

İstanbul Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi 

Neden Katılmalıyım?

Kariyerinize yatırım yapmak
Kendinizi geliştirmek
Popüler konuşmacılarla tanışmak
Tecrübelerden faydalanmak
CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.

Oturumlar

Öğretmenlerde Akılcı Duygu Yönetimi / Klinik Psikolog Doç.Dr. MEHMET ŞAKİROĞLU
Eğitimde Umut Devrimi / Öğretmen Yazar TUĞBA COŞKUNER
Yaratıcı Öğretmen ve Özgüvenli Çocuklar / Yılın Öğretmeni MURAT TURGUT
Çocukluk Çağında Zihin / Uzman Klinik Psikolog İBRAHİM ÖZCANLI
Kalbinize Girmediğiniz Öğrencinin Beynine Giremezsiniz! / Öğretmen İZZETTİN GÜLŞEN

Konuşmacılar

Klinik Psikolog Doç.Dr. Mehmet Şakiroğlu

Mehmet Şakiroğlu ODTÜ Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamıştır. 2002 yılından itibaren 10 sene ODTÜ Psikoloji Bölümünde Öğretim elemanı olarak çalışan Mehmet Şakiroğlu mutluluk, afet psikolojisi, depresyon, stres ve kaygı konuları üzerinde makaleler, kitaplar yayınlamıştır. MEB, Emniyet Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Adalet Akademisi ve kurumlarda motivasyon, stres, öfke kontrolü ve kaygı gibi konular üzerine eğitimler veren Mehmet Şakiroğlu bir dönem TRT Ankara Radyosunda sunucu ve yapımcı olarak kendi programını hazırlamış ve sunmuştur.Daha sonra Radyo ODTÜ’de Benden Hoşlanıyorum, Kanal D Doktorum, TRT Günlük Rehber isimli programlara katılmıştır. Bugüne kadar Mutsuzluğa Mahkumuz, Öfkeyi Olumlu Kullanmak ve Aşkın Psikolojisi isimli kitapları yazmıştır. Günümüzde Aydın, Kuşadası Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.1977 yılında Muğla’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Aydın, anne tarafından ise aslen Balıkesir’lidir.

Öğretmen, Yazar Tuğba Coşkuner

Matematik öğretmeni olan yazar çocukları çok seviyor. Okumak, yazmak ve öğrenmek onun evidir. Daha önceleri yetişkinler için eğitim üzerine denemeler, kitap tanıtım yazıları kaleme aldı. Bir çok dergi ile çalışıyor. Çocuklar çocuk kalabilsin diye okuyup yazıyor. 

Uzman Klinik Psikolog İbrahim Özcanlı

Ordu doğumlu olan Psikolog İbrahim Özcanlı lise eğitimini Şehremini Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra tam burslu olarak girdiği İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Daha sonra Üsküdar Üniversitesi’ nde Yüksek Lisansa başlamış ve uzmanlığını Klinik Psikoloji(tezli) üzerine tamamlamıştır.
Lisans eğitim hayatında Fransız Lape Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Küçükçekmece Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde staj yapan İbrahim Özcanlı aynı zamanda bir çok Ulusal Kongreye ve seminerlere katılmakla birlikte 3 sene boyunca Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde asil üye ve 1 sene Kulüp Başkanı olarak görev almıştır. Bu süreçte Ruh Sağlığı alanında çalışan 20.000’e yakın meslek mensubuna sunulan eğitim ve seminerle bu alana katkı sunmayı amaçlamıştır.Son 1 senedir ise Bilgen Terapi Enstitüsü’nde Psikoterapist Garo Topuzoğlu tarafından süpervizyon sürecine devam etmektedir. Yüksek lisans süresi boyunca Np Feneryolu Kliniği ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde stajlarını yapmıştır.Bu sırada; Bilişsel Davranışçı Terapi(BDT) Eğitimi, Kabul ve Adanmışlık Terapisi Eğitimi Cinsel Terapi Eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Oyun Terapisi Eğitimlerini tamamlamıştır.

Öğretmen Murat Turgut

Murat Turgut Mardin doğumlu, ama küçüklüğünden beri Mersin'de yaşayan, Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu ve 6 yıldır Mardin'de sınıf öğretmenliği görevi yapan köy öğretmenidir. Öğrencileri ile oynadığı halk oyunları videolarını sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra tanınırlığı artan Murat Öğretmen öğrencilerinin rol model aldığı, onları sadece bir öğretmen değil ebeveyn şefkati ile büyüten, sevgi ışığında ve özgüvenle büyümelerine olanak sağlayan bir öğretmendir. Köy okulunda yaşadığı tecrübeleri ve öğrencilerle arasındaki ilişkileri sahnemizde hikayeleri ile anlatacaktır.

Öğretmen İzzettin Gülşen

17.10.1977 tarihinde Hatay İskenderun’da doğdum. Bekarım. İlkokulu İskenderun Barbaros İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Barbaros Lisesinde tamamladım.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden 2000 yılında matematikçi unvanıyla mezun oldum.Bir sene Hatay’da özel bir kurumda çalıştıktan sonra 2001 yılında Matematik öğretmeni olarak atandım. Askerliğimi 2001- 2002 yılları arasında Ağrı merkezde kısa dönem olarak yaptım.

Görev yaptığım kurumlar:, MUĞLA / ORTACA - Şehit Er Gürsel Çelik İlköğretim Okulu (2001 - 2005), MUĞLA / ORTACA  - Ortaca Lisesi (2005 - 2007), İSTANBUL  / HALKALI  - Halkalı Ticaret Meslek Lisesi (2007), İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE -  Dr. Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesi (2007- 2010), MUĞLA / ORTACA - Ortaca Anadolu Lisesi (2010-...)

Sertifikalar

Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 5 konunun yazdığı ve 5 konuşmacı imzalı basılı tek sertifika ve 5 konunun ayrı olarak hazırlandığı 5 adet elektronik sertifika alacaksınız.Elektronik sertifikalarınızı basılı sertifika üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
Sertifikalar kişiye özeldir.
Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
Basılı olarak size verilecek sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.


 

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü