-

İzmir Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi

360 dakika
  • Seminer

İzmir Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi 

İzmir Öğretmenlik Ve Ebeveynlik Zirvesi "İlham Veren Fikirler" 19 Nisan 2020 Pazar Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda! (Göztepe Metro Durağı Yanı)

-Bu Muhteşem Zirvede İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

Saat: 12.00 – 18.00 Arası

  
Neden Katılmalıyım?

Kariyerinize Yatırım Yapmak
Kendinizi Geliştirmek
Popüler Konuşmacılarla Tanışmak
Tecrübelerden Faydalanmak
Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.


Oturumlar

Aptallaştıran Eğitim, Peki Ne Yapacağız? / Öğretmen Yazar Tuğba Coşkuner
Zor Veli Ve Zor Öğrencilerle Doğru İletişim / Uzman Psikolog Dilay Süloğlu
Sevginin Işığında Büyüyen Özgüvenli Ve Başarılı Çocuklar / Yılın Öğretmeni Murat Turgut
Çocukluk Çağında Zihin / Uzman Klinik Psikolog İbrahim Özcanlı
Kalbinize Girmediğiniz Öğrencinin Beynine Giremezsiniz! / Öğretmen İzzettin Gülşen


Konuşmacılar

Öğretmen, Yazar Tuğba Coşkuner

Matematik Öğretmeni Olan Yazar Çocukları Çok Seviyor. Okumak, Yazmak Ve Öğrenmek Onun Evidir. Daha Önceleri Yetişkinler İçin Eğitim Üzerine Denemeler, Kitap Tanıtım Yazıları Kaleme Aldı. Bir Çok Dergi İle Çalışıyor. Çocuklar Çocuk Kalabilsin Diye Okuyup Yazıyor. 

Uzman Psikolog Dilay Süloğlu

Dilay Süloğlu, Lisans Öğrenimine Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümüne Başarı Bursuyla Kabul Alarak, 2013 Yılında Onur Derecesiyle Mezun Oldu. Öğrenim Yıllarında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipno-Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Stres Ve Başa Çıkma Yöntemleri, Farkındalık, Kabul Ve Kararlılık Stratejileri Üzerine Eğitimlerini Tamamladı.
Nişantaşı Davranış Bilimleri Enstitüsünde 6 Ay Boyunca Yetişkin Ve Ergenlerle Gelişimsel/Psikolojik Takip Çalışmalarına Katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Servisinde Klinik Alan Çalışmalarını Yürüttü. University Of Vienna’ Da Psikoloji Alan Projesini Tamamladı.
Ağustos 2013 İtibariyle, Özel Okul Ve Kurumlarda Eğitim-Bireysel Danışmanlık Hizmeti Verdikten Sonra, Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde Çalışmalarına Devam Etti. Mart 2016 Tarihinden Beri, Vm Medical Park Kocaeli Hastanesinde Klinik Çalışmalarını Sürdürmektedir.
Yetişkin, Çocuk, Ergen Ve Çift Terapisi Alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi Ve Çözüm Odaklı Psikoterapi Yaklaşımlarıyla Çalışmaktadır.

Öğretmen Murat Turgut

Murat Turgut Mardin Doğumlu, Ama Küçüklüğünden Beri Mersin'de Yaşayan, Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Ve 6 Yıldır Mardin'de Sınıf Öğretmenliği Görevi Yapan Köy Öğretmenidir. Öğrencileri İle Oynadığı Halk Oyunları Videolarını Sosyal Medya Hesabından Paylaştıktan Sonra Tanınırlığı Artan Murat Öğretmen Öğrencilerinin Rol Model Aldığı, Onları Sadece Bir Öğretmen Değil Ebeveyn Şefkati İle Büyüten, Sevgi Işığında Ve Özgüvenle Büyümelerine Olanak Sağlayan Bir Öğretmendir. Köy Okulunda Yaşadığı Tecrübeleri Ve Öğrencilerle Arasındaki İlişkileri Sahnemizde Hikayeleri İle Anlatacaktır.

Uzman Klinik Psikolog İbrahim Özcanlı

Ordu Doğumlu Olan Psikolog İbrahim Özcanlı Lise Eğitimini Şehremini Anadolu Lisesi'nde Tamamladıktan Sonra Tam Burslu Olarak Girdiği İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Öğrencisi Olarak Mezun Olmuştur. Daha Sonra Üsküdar Üniversitesi’ Nde Yüksek Lisansa Başlamış Ve Uzmanlığını Klinik Psikoloji(Tezli) Üzerine Tamamlamıştır.
Lisans Eğitim Hayatında Fransız Lape Hastanesi, Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Küçükçekmece Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde Staj Yapan İbrahim Özcanlı Aynı Zamanda Bir Çok Ulusal Kongreye Ve Seminerlere Katılmakla Birlikte 3 Sene Boyunca Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde Asil Üye Ve 1 Sene Kulüp Başkanı Olarak Görev Almıştır. Bu Süreçte Ruh Sağlığı Alanında Çalışan 20.000’e Yakın Meslek Mensubuna Sunulan Eğitim Ve Seminerle Bu Alana Katkı Sunmayı Amaçlamıştır.Son 1 Senedir İse Bilgen Terapi Enstitüsü’nde Psikoterapist Garo Topuzoğlu Tarafından Süpervizyon Sürecine Devam Etmektedir.
Yüksek Lisans Süresi Boyunca Np Feneryolu Kliniği Ve Np İstanbul Beyin Hastanesi’nde Stajlarını Yapmıştır.Bu Sırada; Bilişsel Davranışçı Terapi(Bdt) Eğitimi, Kabul Ve Adanmışlık Terapisi Eğitimi Cinsel Terapi Eğitimi, Aile Ve Çift Terapisi Eğitimi Oyun Terapisi Eğitimlerini Tamamlamıştır.

Öğretmen İzzettin Gülşen

17.10.1977 Tarihinde Hatay İskenderun’da Doğdum. Bekarım. İlkokulu İskenderun Barbaros İlkokulunda, Orta Ve Lise Öğrenimimi Barbaros Lisesinde Tamamladım.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden 2000 Yılında Matematikçi Unvanıyla Mezun Oldum.Bir Sene Hatay’da Özel Bir Kurumda Çalıştıktan Sonra 2001 Yılında Matematik Öğretmeni Olarak Atandım. Askerliğimi 2001- 2002 Yılları Arasında Ağrı Merkezde Kısa Dönem Olarak Yaptım.

Görev Yaptığım Kurumlar:, Muğla / Ortaca - Şehit Er Gürsel Çelik İlköğretim Okulu (2001 - 2005), Muğla / Ortaca  - Ortaca Lisesi (2005 - 2007), İstanbul  / Halkalı  - Halkalı Ticaret Meslek Lisesi (2007), İstanbul / Küçükçekmece -  Dr. Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesi (2007- 2010), Muğla / Ortaca - Ortaca Anadolu Lisesi (2010-...)

Yer/Ulaşım

Zirvenin Olacağı Salon : Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu (Göztepe Metro Durağı Yanı)

Sertifikalar

Etkinlik Sonunda İsim Soyisminize Özel 5 Konunun Yazdığı Ve 5 Konuşmacı İmzalı Basılı Tek Sertifika Ve 5 Konunun Ayrı Olarak Hazırlandığı 5 Adet Elektronik Sertifika Alacaksınız.Elektronik Sertifikalarınızı Basılı Sertifika Üzerindeki Size Özel Kod İle Sitemizden Görüntüleyebilirsiniz.
Sertifikalar Kişiye Özeldir.
Sertifikalarınız Elektronik Olarak Ömür Boyu Sistemimizde Saklanır.
Basılı Olarak Size Verilecek Sertifikanızdaki Size Özel Kod İle Sistemimizde Elektronik Sertifikalarınızı İstediğiniz Zaman Sorgulayabilir, Kurum Ve Kuruluşlara Sorgulatmaları İçin Kodunuzu Verebilirsiniz.
Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon Onaylıdır.
Katılım Gösterdiğinize Dair Resmi Belgenizdir.
Etkinlik Sonunda Alacağınız Sertifikalar Size Yetki Vermez, Cv'nizi Güçlendirir.

Detaylar

Bu Etkinlikte Bilet Satışları Kesindir, İptal Veya İade Kesinlikle Söz Konusu Değildir.
Biletinizi Kredi Kartına 9 Taksite Kadar Veya Banka Kartı İle Saniyeler İçinde Alabilir, Ayrıca Dilerseniz Banka Hesaplarımıza Havale/Eft Yaparak Temin Edebilirsiniz.
Etkinlik İçin Bilet Aldığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız. Sözleşmenin Tamamını Okumanızı Tavsiye Ederiz.
Bilet Fiyatlarına Kdv Dahildir.
Alfa Etkinlik Uygun Gördüğü Takdirde Etkinliğin Konuşmacıları Ve/Veya Yerinde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
Etkinliğe Katılmamanız Durumunda Sertifikalarınız Size Teslim Edilmez.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü